Pracovník logistiky

Daejung Europe s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
5,72 - 6,8 EUR/hod.Súčasťou hodinovej sadzby je aj pohyblivá (motivačná) zložka mzdy. Ku mzde prináleží: Dochádzkový bonus 50€ Mimoriadny dochádzkový bonus 100€ (1x za 3 mesiace) Nadčasové bonusy Ďalej zamestnanec získava: Príspevky zo sociálneho fondu Rôzne motivačné odmeny a príplatky Vianočné odmeny (podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✔ Práca v sklade v mladom kolektíve na pozícii Skladník alebo Expedient (konkrétne zaradenie bude dohodnuté pri pohovore)
✔ Vystavovanie dodacích a preberacích listov
✔ Obsluha vysokozdvižného vozíka (vieme zabezpečiť)
✔ Spolupráca pri inventúrach
✔ Práca v systéme ESO9
✔ Komunikácia s Vedúcim skladu a Koordinátorom skladu

✔ Práca v trojzmennej prevádzke, v príjemnom prostredí pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, dodávateľ pre automobilový priemysel
✔ Progresívny systém odmeňovania s ohľadom na dosiahnuté výsledky mimo základného mzdového hodnotenia
✔ Príplatky za nočnú prácu, víkend, nadčasy, dochádzkový bonus + mimoriadny dochádzkový bonus
✔ Sociálny program, príspevky na kultúru a rodinu, firemné akcie, výlety pre rodiny
✔ Systém školení, vzdelávania, bezplatné kurzy anglického jazyka
✔ Možnosť kariérneho rastu
✔ Možnosť využívať prepravu firemným autobusom
✔ Možnosť stravovania sa vo firemnej jedálni za 1€ / stravná jednotka
✔ Elektronické stravné kupóny v hodnote 5,10€ prostredníctvom stravovacej karty
✔ Bezplatné neobmedzené využívanie krytej plavárne a fitness centra
✔ Bezplatné vedenie bežného účtu vo VÚB banke počas jedného roka
✔ Poskytované zľavy na kúpu nových áut značky Hyundai a Kia

Ak máš záujem pracovať pre automobilový priemysel a byť jeho súčasťou, neváhaj a pošli si životopis na [email protected], alebo zavolaj na 0911 556 809, 042 32 11 520. Jedinou podmienkou u nás je zodpovednosť a chuť učiť sa novým veciam. Tešiť sa môžeš na rôzne benefity, spoločné akcie a dobrý kolektív!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Predchádzajúce skúsenosti výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Technická zručnosť
• Zodpovednosť
• Flexibilita
• Tímový hráč
• Manuálna zručnosť
• Spoľahlivosť

Daejung Europe s.r.o. je kórejská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2007 a výrobu vo svojej prvej prevádzke v Dubnici nad Váhom spustila oficiálne v roku 2008. Zaoberá sa výhradne výrobou plastových komponentov, častí klimatizačných jednotiek pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa neustále vyvíja, napreduje a rozšírila svoju výrobu do ďalšej prevádzky v Ilave (rok 2011).
V roku 2015 spoločnosť Daejung Europe s.r.o. získala významné ocenenie za najlepšieho dodávateľa od spoločnosti HVCC.
V roku 2016 bola postavená nová výrobná prevádzka v Novej Dubnici, kde sa presunula Ilavská prevádzka, rozšírila sa výroba a počet pracovníkov sa navýšil trojnásobne a aj naďalej pokračuje vo svojom raste a snahe o dosiahnutie stanovených cieľov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4547649  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,72 EUR/hod.