Quality engineer

Daejung Europe s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 981/3, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
Dohodou
1 400 - 1 600 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude dohodnutá na pracovnom pohovore na základe skúseností kandidáta. Nevyhnutnosťou je komunikatívna úroveň anglického jazyka a skúsenosti na pozícii Inžinier kvality.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✔ PFMEA
✔ CP
✔ PF
✔ Cooperation on each meeting with development department
✔ Participation on meeting for new projects
✔ Documentation review
✔ New procedures creation
✔ Lesson learned evidence
✔ Manage of quality department focused on new project

✔ Práca v príjemnom prostredí pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, mladý kolektív
✔ Sociálny program, príspevky na kultúru a rodinu, firemné akcie, výlety pre rodiny
✔ Systém školení, vzdelávania, bezplatné kurzy anglického jazyka
✔ Možnosť stravovania sa vo firemnej jedálni za 1€, prípadne el. stravné kupóny 5,10€
✔ Bezplatné neobmedzené využívanie krytej plavárne v Novej Dubnici
✔ Fitness centrum priamo v spoločnosti
✔ Bezplatné vedenie bežného účtu vo VÚB banke počas jedného roka
✔ Poskytované zľavy na kúpu nových áut značky Hyundai a Kia a iné
✔ Trvalý pracovný pomer, pracovný čas je určený v rozsahu 40 hodín týždenne

Informácie o výberovom konaní

Životopis spolu so žiadosťou je nevyhnutné poslať v
SLOVENSKOM aj ANGLICKOM jazyku.

Na osobný pohovor budú pozvaní len vybratí uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Na obdobnej pracovnej pozícii

Počet rokov praxe

2

✔ Ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
✔ Koncepčné, analytické a technické myslenie
✔ Komunikatívnosť
✔ Flexibilita
✔ Odolnosť voči stresu
✔ Zodpovednosť

Daejung Europe s.r.o. je kórejská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2007 a výrobu vo svojej prvej prevádzke v Dubnici nad Váhom spustila oficiálne v roku 2008. Zaoberá sa výhradne výrobou plastových komponentov, častí klimatizačných jednotiek pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa neustále vyvíja, napreduje a rozšírila svoju výrobu do ďalšej prevádzky v Ilave (rok 2011).
V roku 2015 spoločnosť Daejung Europe s.r.o. získala významné ocenenie za najlepšieho dodávateľa od spoločnosti HVCC.
V roku 2016 bola postavená nová výrobná prevádzka v Novej Dubnici, kde sa presunula Ilavská prevádzka, rozšírila sa výroba a počet pracovníkov sa navýšil trojnásobne a aj naďalej pokračuje vo svojom raste a snahe o dosiahnutie stanovených cieľov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4513492  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac