Špecialista pre ľudské zdroje a všeobecné záležitosti

Daejung Europe s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacod 800 eur brutto v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vytváranie a evidenciu osobných spisov zamestnancov, pracovných zmlúv, dodatkov, dohôd, ukončení pracovných pomerov, aktualizácia personálnej databázy,
- Spracovanie agendy vzdelávania zamestnancov – sledovanie periodicity školení,
- Zabezpečenie vstupných/opakovaných interných a externých školení (školenia v súvislosti s potrebami príslušného oddelenia a legislatívnych školení),
- Zodpovednosť za celý náborový proces zamestnancov – inzercia, selekcia kandidátov, telefonické pohovory, príprava, organizácia a vykonávanie náborov, pohovorov a výberov zamestnancov,
- Kompletné spracovanie dokumentov (vyhodnotenie, predloženie na podpis, založenie),
- Správa a administratíva dochádzkového systému Wega, spracovanie dochádzky a podkladov na výplatu miezd, výdaj výplatných pások,
- Práca v personálnom programe Vema,
- Spracovanie prezentácií a reportov podľa požiadaviek nadriadeného pracovníka,
- Spolupráca s personálnymi agentúrami,
- Asistencia pri príprave Interných predpisov, smerníc, nariadení a oznamov,
- Asistencia pri auditoch a v oblasti ISO/TS v oblasti ľudských zdrojov,
- Zabezpečenie firemnej korešpodencie,
- Vyhodnocovanie spokojnosti zamestnancov, tvorba dotazníkov, analýz, návrhov zmien a zlepšení,
- Príprava občerstvenia (catering),
- Spolupráca na príprave firemných akcií,
- Zabezpečenie ubytovania pre zamestnancov spoločnosti a pre firemných hostí,
- Spolupráca s externými spoločnosťami a inštitúciami (zdravotná poisťovňa, sociálna poisťovňa, daňový úrad, cudzinecká polícia, technik BOZP a PO, pracovná zdravotná služba) a inými spoločnosťami, s ktorými sme v zmluvnom vzťahu,
- Dodržiavanie BOZP a PO, a všetkých interných predpisov spoločnosti,
- Plní príkazy nadriadeného pracovníka.

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, dodávateľ pre automobilový priemysel
• Progresívny systém odmeňovania s ohľadom na dosiahnuté výsledky mimo základného mzdového hodnotenia
• Sociálny program, príspevky na kultúru a rodinu, firemné akcie, výlety pre rodiny
• Systém školení, vzdelávania
• Neobmedzené využívanie krytej plavárne a fitness centra
• Teambuildingy
• Kurzy anglického jazyka

Informácie o výberovom konaní

Práca je na obdobie zástupu na MD.

CV v anglickom a slovenskom jazyku prosím poslať na uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personálne/ekonomické/všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

1. Organizačné schopnosti
2. Komunikácia na všetkých úrovniach
3. Lojalita
4. Precíznosť
5. Zodpovednosť
6. Spoľahlivosť
7. Ústretovosť
8. Samostatnosť
9. Nekonfliktný typ
10. Tímový hráč

Daejung Europe s.r.o. je kórejská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2007 a výrobu vo svojej prvej prevádzke v Dubnici nad Váhom spustila oficiálne v roku 2008. Zaoberá sa výhradne výrobou plastových komponentov, častí klimatizačných jednotiek pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa neustále vyvíja, napreduje a rozširuje svoju výrobu do ďalšej prevádzky v Ilave (rok 2011). V roku 2015 spoločnosť Daejung Europe s.r.o. získala významné ocenenie za najlepšieho dodávateľa od spoločnosti HVCC. V roku 2016 bola postavená nová výrobná hala v Novej Dubnici, kde sa presunula Ilavská prevádzka a naďalej pokračuje vo svojom raste a snahe o dosiahnutie stanovených cieľov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3474679  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac