Expedient

Daejung Europe s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Od 3,85 EUR/hod.3,85€ fixná zložka + 1,20€ motivačná zložka + 50€ dochádzkový bonus + príplatky a nadčasové bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Kontrola a príprava expedovaného materiálu (príjem a výdaj materiálu a produktov), preberanie a prekladanie materiálu, expedovanie materiálu podľa systému FIFO,
2. Zabezpečenie plynulosti dodávok expedovaného materiálu,
3. Evidencia expedovaných produktov a pravidelné zásobovanie produkcie,
4. Vystavovanie dodacích a preberacích listov,
5. Obsluha vysokozdvižného vozíka,
6. Spolupráca pri inventarizácii a evidencii majetku,
7. Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku,
8. Práca v systéme ESO9

• Dochádzkový bonus, nadčasové bonusy, systém "nájdi svojho kolegu" (príspevok pri odporučení kandidáta na voľnú pracovnú pozíciu), príplatky za nočnú prácu, prácu vo sviatok a cez víkendy,
• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, dodávateľ pre automobilový priemysel
• Progresívny systém odmeňovania s ohľadom na dosiahnuté výsledky mimo základného mzdového hodnotenia
• Sociálny program, príspevky na kultúru a rodinu, firemné akcie, výlety pre rodiny
• Systém školení, vzdelávania, kurzy anglického jazyka
• Možnosť využívania krytej plavárne a firemného fitness centra
• Možnosť kariérneho rastu, interné ponuky/výbery na vyššie pozície
• Možnosť využívať firemný autobus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Preukaz VZV kategórie W1
• Zdravotný stav a rodinné pomery umožňujúce prácu v trojzmennej prevádzke a prácu v noci
• Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť, flexibilita

Daejung Europe s.r.o. je kórejská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2007 a výrobu vo svojej prvej prevádzke v Dubnici nad Váhom spustila oficiálne v roku 2008. Zaoberá sa výhradne výrobou plastových komponentov, častí klimatizačných jednotiek pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa neustále vyvíja, napreduje a rozširuje svoju výrobu do ďalšej prevádzky v Ilave (rok 2011). V roku 2015 spoločnosť Daejung Europe s.r.o. získala významné ocenenie za najlepšieho dodávateľa od spoločnosti HVCC. V roku 2016 bola postavená nová výrobná hala v Novej Dubnici, kde sa presunula Ilavská prevádzka a naďalej pokračuje vo svojom raste a snahe o dosiahnutie stanovených cieľov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3447025  Dátum zverejnenia: 18.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,85 EUR/hod.