Inžinier kvality

Daejung Europe s.r.o.

Obchodná 4063/41, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie vstupnej kontroly (dokumentácia)
- Riadenie medzioperačnej kontroly
- Vytváranie a uplatňovanie štatistických metód (SPC, PPM, ...)
- Vytváranie kusovníkov pre výrobu (BOM)
- Navrhovanie možných opatrení na základe analýz, update systému efektivity kvality
- Jednanie so zákazníkom ohľadne dokumentácie týkajúcej sa ISIR/PPAP
- Kooperácia pri nových projektoch
- Úzka spolupráca s manažérom kvality
- Interný audítor produktu, interný audítor procesu
- Dodržiavanie BOZP, PO a všetkých interných predpisov spoločnosti
- Plní pokyny nadriadeného pracovníka

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, dodávateľ pre automobilový priemysel
• Progresívny systém odmeňovania s ohľadom na dosiahnuté výsledky mimo základného mzdového hodnotenia
• Príplatky za nočnú prácu, víkend, nadčasy, dochádzku
• Sociálny program, príspevky na kultúru a rodinu, firemné akcie, výlety pre rodiny
• Systém školení, vzdelávania
• Možnosť kariérneho rastu

Vybratých uchádzačov budeme kontaktovať mailom, prípadne telefonicky. Výberové konanie sa uskutoční v prevádzke Daejung Europe s.r.o., Dubnica nad Váhom (vedľa Tesca)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Riadiace schopnosti vedenia tímu
- Technické myslenie
- Zodpovednosť
- Kreativita
- Komunikatívnosť
- Schopnosť samostatného riešenia problémov
- Odolnosť voči stresu

Daejung Europe s.r.o. je kórejská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2007 a výrobu vo svojej prvej prevádzke v Dubnici nad Váhom spustila oficiálne v roku 2008. Zaoberá sa výhradne výrobou plastových komponentov, častí klimatizačných jednotiek pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa neustále vyvíja, napreduje a rozširuje svoju výrobu do ďalšej prevádzky v Ilave (rok 2011). V roku 2015 spoločnosť Daejung Europe s.r.o. získala významné ocenenie za najlepšieho dodávateľa od spoločnosti HVCC. V roku 2016 bola postavená nová výrobná hala v Novej Dubnici, kde sa presunula Ilavská prevádzka a naďalej pokračuje vo svojom raste a snahe o dosiahnutie stanovených cieľov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3358440  Dátum zverejnenia: 11.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou