800 - 1 600 EUR

Obchodný zástupca / Obchodný reprezentant BigMat Dachteam - Bratislava

Dachteam s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
od 1.9.2019 (resp. dohodou)
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o zákazníkov vo svojom regióne a vyhľadávanie nových potencionálnych zákazníkov
- Udržiavanie a posilňovanie vzťahov so zákazníkmi a BigMat partnermi
- Vedenie obchodných stretnutí – rokovaní – so zákazníkmi
- Prezentovanie, propagovanie a poskytnutie odborného poradenstva o tovare a službách so špecializáciou na strechy
- Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurencie v oblasti stavebníctva a svetu striech
- Zodpovednosť za plnenie stanovených plánov a reportovanie výsledkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 (+ mesačné ohodnotenie z predaja, + polročné a koncoročné odmeny, + 13. plat)

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- motivujúca pohyblivá finančná zložka
- služobný PC, auto, telefón s dátovým balíčkom (aj na súkromné učely)
- 13. plat
- firemné zájazdy, dovolenky, teambuildingové akcie
- príspevok na stravovanie - stravovacia karta
- odborné školenia

Ak Vás ponuka zaujala, a chcete sa stať súčasťou firmy, prezrite si našu stránku dachteam.bigmat.sk a
zašlite nám životopis spolu s krátkym motivačným listom na adresu [email protected] Vybratých uchádzačov budeme telefonicky alebo mailom kontaktovať na dohodnutie pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.9.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, stavebné výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kolegu do tímu, ktorý:
- je komunikatívny
- je zodpovedný
- je technicky zdatný (vie čítať a porozumieť výkresovej dokumentácií – hrubá stavba, strecha)
- je schopný pracovať samostatne a plánovať si svoj čas
- vie si so zákazníkmi budovať vzťah a vzájomnú dôveru
Prax, skúsenosti v predaji a znalosť stavebných materiálov sú veľkou výhodou.

Firma Dachteam s.r.o. pôsobí na trhu so stavebninami už od roku 2007. Sme súčasťou aliancie pod záštitou medzinárodnej značky BigMat.
Našim cieľom a víziou je zviditeľniť značku BigMat v Bratislave a okolí vrámci predaja a realizácie striech s dôrazom na špičkovosť, profesionalitu a kvalitu.
Našimi partnermi sú dodávatelia - lídri na trhu s rôznymi druhmi strešných krytín a príslušenstva (Bramac, Tondach, Creaton), murovacích materiálov (Wienerberger, Helux, Ytong), strešných okien (Velux), krovov a väzníkových krovov, izolácií (Isover) a odkvapových systémov.
Špecializujeme sa na predaj strešných materiálov a spolupracujeme s realizačnými firmami, realizátormi a architektami. ZASTREŠÍME KAŽDÝ DOM!

Stará Vajnorská 39
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daša Hudecová
Tel.: +421911942110
E-mail: poslať životopis
ID: 3739308   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 (+ mesačné ohodnotenie z predaja, + polročné a koncoročné odmeny, + 13. plat)