V súčasnosti hľadáme:

Skladník & Vodič v Bratislave

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac(od 1100€ + 100€ osobné ohodnotenie, vianočné odmeny, ročná valorizácia mzdy). Konečná výška mzdy sa bude odvíjať od praxe a skúseností uchádzača a bude predmetom partnerskej diskusie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká:
  • práca v sklade,
  • príjem, triedenie a výdaj tovaru,
  • práca s čítačkou čiarového kódu,
  • príprava nakládok na rozvozy,
  • práca s VZV, paletovým vozíkom,
  • základná kontrola množstva a druhu tovaru,
  • vedenie prevádzkových záznamov skladu,
  • vyzdvihnutie a doručenie dokladov k zásielkam na letisko v Bratislave,
  • odvoz zásielky zo skladu na letisko,
  • zabezpečenie čistoty a poriadku v sklade, obslužné skladové činnosti.

Čo Vám ponúkame:
  • Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
  • stabilnú pracovnú dobu, voľné víkendy a sviatky,
  • kompletný pracovnú výstroj, letný aj zimný,
  • plne hradené poistné voči škodám spôsobených zamestnávateľovi,
  • vystavenie/predĺženie platnosti preukazu na obsluhu NZV/VZV,
  • koncoročné odmeny, každý rok navýšenie mzdy,
  • odmenu za odporúčanie nového kolegu vo výške 1.000€,
  • systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, odmeny za odporúčanie nového kolegu, darčekové poukážky a pod.).

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a „našli“ ste sa v kritériách tejto pracovnej pozície, pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v inzercii. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok

Počet rokov praxe

2

  • Prax a skúsenosti v uvedenej pozícií sú výhodou,
  • oprávnenie na vedenie VZV,
  • aktívny vodič skupiny B,
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita.

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 4775613  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac