V súčasnosti hľadáme:

Senior účtovník v medzinárodnej spoločnosti m/ž

DACHSER Slovakia a.s.
Dachser Slovakia a.s., 1105, Lozorno, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 650 EUR/mesiac1550€ základ + 100€ osobné ohodnotenie je minimálna mzda pri nástupe. Konečná výška mzdy však môže byť dohodnutá v uvedenom rozpätí, v závislosti od praxe a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš vedieť, aké špecifiká má účtovníctvo v medzinárodnej logistickej spoločnosti?
Si profesionál schopný odborne viesť aj svojich menej skúsených kolegov?
Komunikácia v angličtine je súčasťou tvojej pracovnej rutiny?
Tak neváhaj a staň sa súčasťou nášho tímu ekonomického oddelenia. Podporíme tvoj profesionálny i osobnostný rast a poskytneme odborné i ľudské zázemie na kvalitný výkon tvojej práce.

Ukážka z toho, čo ťa čaká a neminie:
  • zaúčtovanie zvereného okruhu dodávateľských faktúr
  • príprava zvereného okruhu úhrad dodávateľských faktúr a ostatných bankových príkazov
  • starostlivosť o saldokontné účty dodávateľova a odberateľov, reporting stavu vedúcemu oddelenia
  • evidencia a účtovanie majetku (zaradenie, vyradenia, odpisy, evidencia)
  • spolupráca na spracovaní DPH na mesačnej báze
  • výkazy pre NBS
  • účtovanie pokladne, zúčtovanie bankových kariet
  • inventarizácia účtov hlavnej knihy pri priebežnej a koncoročnej uzávierke

Čo ti ponúkame:
  • flexibilnú pracovnú dobu
  • 1 x týždenne home office
  • firemné benefity ako napr., pravidelná ročná valorizácia mzdy, zdravotné voľno, fitnescentrum, plaváreň, darčekové poukážky, príspevok na jazykové vzdelávanie, ročné odmeny, vernostné odmeny a pod.
  • naozaj dobrý a súdržný kolektív ľudí, ktorý sa riadi nasledovným: We are not a team because we work together. We are a team because we respect, trust and care for each other.
  • zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje tvoje súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života.
  • možnosť ďalšieho rozvoja, ak budeš mať záujem
  • stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov

Ak ťa naša pracovná ponuka zaujala a „našiel“ si sa v kritériách tejto pracovnej pozície, pošli nám svoj životopis, motivačný list poteší. Pohovor sa uskutoční s HR špecialistkou Annou Žákovou (to som ja, čo píšem tento inzerát a tiež ma môžete nájsť na LinkedIn: linkedin.com/in/anna-zakova-hrspecialist) a hlavnou účtovníčkou Katarínou Nagyovou (https://www.linkedin.com/in/katarina-nagyova/).
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v inzercii. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
znalosť daňových a účtovných zákonov - Pokročilý
Metodika a postupy účtovania - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

5

  • máš min. 5-ročnú prax v oblasti účtovníctva, prioritne v medzinárodnej spol.
  • mal si príležitosť dohliadať na junior účtovníkov a odborne ich viesť
  • dobre poznáš právne predpisy a pojmy v oblasti účtovníctva
  • sú ti známe metodika a postupy účtovania
  • komunikácia v angličtine s kolegami zo zahraničných pobočiek je pre teba prirodzená
  • rád sa vzdelávaš a nasávaš nové vedomosti
  • vieš si dobre zorganizovať svoj pracovný čas a určiť priority
  • si dôsledný, precízny, vieš sa pozrieť na detaily, doťahuješ veci a neodkladáš ich na nasledujúci deň
  • si tímový hráč a dokážeš podporiť svojich kolegov i sám požiadať o pomoc, keď to potrebuješ

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 4548176  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac