V súčasnosti hľadáme:

Špecialista obchodného oddelenia - inside sales v logistickej spoločnosti (m/ž)

DACHSER Slovakia a.s.
Dachser Slovakia a.s., 1105, Lozorno, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiaczáklad 970€ + 100€ osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe základ 1100€ + 100€ osobné ohodnotenie. Nástupná mzda môže byť dohodnutá vyššia, v závislosti od praxe a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš príjemných kolegov, ktorí tvoria súdržný tím? A k tomu šéfa s ľudským prístupom? Prácu na oddelení, ktoré je základom každej fungujúcej firmy? Staň sa členom nášho obchodného tímu a podporou pre našich obchodných zástupcov.

Ukážka z toho čo ťa čaká a neminie:
  • vypracovanie cenových ponúk pre klientov s použitím interného systému
  • aktívna komunikácia s klientom pri zisťovaní doplňujúcich informácií
  • zisťovanie spätnej väzby od klienta na zaslanú cenovú ponuku
  • pomoc obchodníkovi pri vyhľadávaní potenciálnych klientov
  • spracovanie štatistik pre vybraných klientov
  • občasná komunikácia v angličtine (písomná i telefonická + interné školenia a materiály)

Čo ponúkame:
  • stabilnú pracovnú dobu 8:00 - 16:30
  • 1x týždenne home office
  • systém zamestnaneckých benefitov - (pravidelná ročná valorizácia miezd, zdravotné voľno, fitnescentrum, darčekové poukážky, ročné odmeny, vernostné odmeny , stravné lístky nad rámec zákona, príspevky na vzdelávanie, teambuildingové aktivity, spoločenské akcie a pod.),
  • prácu v sympatickom žensko-mužskom kolektíve, kde nájdeš slobodných jedincov i viacnásobných rodičov, avšak v prvom rade kolegov, ktorí vedia ťahať za jeden povraz a vzájomne sa podržať, ale sa spolu aj výborne zabaviť,
  • komplexné vstupné zaškolenie a možnosť dlhodobého rozvoja a budovania kariéry , ak budeš mať záujem.
  • zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ani počas krízových období neprepúšťame,
  • príjemné firemné prostredie a pracovné podmienky, kde si vychutnáte dobrú kávu, samozrejme zadarmo :-)
  • stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie Zorno v Lozorne a výber zo 8 druhov jedál.

Ak ťa naša pracovná ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis. Pohovor sa uskutoční s HR špecialistkou Annou Žákovou (to som ja, čo píšem tento inzerát a tiež ma môžeš nájsť na LinkedIn: linkedin.com/in/anna-zakova-hrspecialist) a obchodným manažérom Martinom Štiglincom: linkedin.com/in/martin-stiglinc-318b4a25.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v inzercii. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Mierne pokročilý
Asertívna komunikácia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný referent, inside sales výhodou

Počet rokov praxe

2

  • matematika ti nerobí problémy - budeš predsa pripravovať cenové ponuky
  • máš veľmi dobré komunikačné zručnosti
  • vieš si dobre zorganizovať svoj pracovný čas a určiť priority
  • si proklientsky orientovaný, dokážeš nadväzovať vzťahy so zákazníkmi
  • dohovoriť sa po anglicky ti nerobí problém (občasná komunikácia telefonicky i mailom)
  • ak máš viacročnú prax na podobnej pozícii, si vo výhode (tomu sa môže prispôsobiť i výška nástupnej mzdy), nie je to však podmienkou.

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 4547327  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac