V súčasnosti hľadáme:

Hľadá sa magický skladník na poobedné a nočné zmeny. Vytvorte kúzlo s našimi zásielkami!

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Dachser Slovakia a.s., 1105, Lozorno
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacPriemerná mzda 1400€. Nástupná mzda: začiatočník 900€ + výkonová zložka + príplatky, s praxou: základ 950€ + výkonová zložka + príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skladníka, ktorý bude mať pre našu spoločnosť cenné skúsenosti ako magický manipulant so zásielkami. Táto pozícia nie je len o mechanickom vykladaní a nakladaní tovaru, ale o vytváraní dokonalého systému pre naše vstupy a výstupy, takže naši zákazníci dostanú to, čo potrebujú, keď to potrebujú.
Ak máte talent pre organizáciu a rád experimentujete s novými metódami skladovania, radi sa s Vami stretneme na osobnom pohovore. Poteší nás Váš kreatívny prístup k práci a oceníme snahu stať sa kľúčovým článkom nášho tímu.

Čo Vás čaká a neminie:
  • práca v prekládkovom sklade, kde sa tovar rýchlo "točí" - zaskladňuje sa len na pozemné pozície, prevažne paletové zásielky
  • preberanie, manipulácia, vychystávanie a výdaj tovaru do/zo skladu podľa vystavených dokladov za pomoci NZV
  • práca so skenerom
  • práca je v dvojzmennej prevádzke - poobedné a nočné zmeny (13:45 - 22:00, 21:45 - 06:00), víkendy voľné, na zmene je cca 10 ľudí
  • vhodné i pre začiatočníkov, kompletne Vás zaškolíme a uhradíme poplatky za školenie a vystavenie preukazu na obsluhu NZV, príp. predĺženie jeho platnosti, pričom preukaz Vám ponecháme
  • dopravu do práce nezabezpečujeme, nutná vlastná doprava (poskytujeme príspevok na dopravu)

Čo Vám ponúkame:
  • nástupnú mzdu začiatočníci: 900€ + variabilná zložka 100€
  • pracovníci s praxou v sklade: základ 950€ + variabilná zložka 150€
  • príplatky za nočné zmeny 4€/hod.
  • príspevok na dopravu odstupňovaný podľa vzdialenosti 3€ - 4,20€/zmenu
  • stabilnú pracovnú dobu, voľné víkendy a sviatky. Príplatok za prípadný nadčas 4/€/hod.
  • nadčasy sú po vzájomnej dohode, preplácame ich hneď v danom mesiaci, kedy vzniknú
  • kompletnú pracovnú výstroj, letnú aj zimnú
  • plne hradené poistné voči škodám spôsobených zamestnávateľovi
  • koncoročné odmeny, každý rok navýšenie mzdy
  • vernostné odmeny, odmeny za odporúčanie nového kolegu, darčekové poukážky, vstup do fitka a na plaváreň a pod.
  • sme prepravná a logistická spoločnosť, žiadny automotiv s pásovou výrobou a presne stanovenými prestávkami
  • stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál, za obed platíte 1,50€

Vaše pracovisko bude v Logistickom parku pri Lozorne. Termín nástupu dohodou. Práca je vhodnejšia pre mužov. Dopravu do práce nezabezpečujeme, nutná vlastná doprava (verejnou dopravou sa k nám nedostanete).
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Zodpovednosť - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Základy
Flexibilita - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím nás zaujmete:
  • Máte učňovské, alebo stredoškolské vzdelanie, vzťah k technike a ste manuálne zručný.
  • Viete rozlíšiť, čo je momentálnou prioritou a zorganizovať si prácu.
  • Ak máte skúsenosť s prácou na VZV, je to výhodou, ale nie podmienkou - na ovládanie VZV, NZV Vás bezplatne zaškolíme.
  • Mali by ste vedieť spolupracovať s ostatnými kolegami a navzájom si pomáhať.
  • Vítame uchádzačov, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie, sú disciplinovaní a pracovití.
  • Máte zabezpečenú vlastnú dopravu do práce - poskytujeme príplatok (verejnou dopravou sa k nám nedostanete).

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 4513831  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac