V súčasnosti hľadáme:

Špecialista/ disponent pre prímestskú prepravu tovaru (m/ž)

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacod 1 000€ základ + 100€ osobné ohodnotenie. Základná mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš:
1. pracovať s novými technológiami v dynamickom odvetví, ktoré sa neustále vyvíja?
2. sa dozvedieť, čo všetko sa skrýva za tým, aby sa tovar dostal včas k svojim zákazníkom? 3. prísť na to, ako vlastne funguje svet špedície a logistiky?
4. sa stať jeho súčasťou a aktívne ovplyvňovať distribúciu tovarov?

Tak ťa u nás vítame!

Čo ťa čaká a neminie:
  • organizovanie, riadenie a koordinácia dopravy tovaru klienta v rámci západného Slovenska s ohľadom na hospodárnosť, kapacitu a termínované požiadavky
  • disponovanie (rozdelenie) tovaru na jednotlivé vozidlá pomocou interných systémov
  • sledovanie priebehu prepravy (spojenie so zákazníkmi, dopravcami, a flexibilné riešenie vzniknutých problémov)
  • tlač a kontrola dokladov súvisiacich s realizáciou prepráv
  • hľadanie extra prepráv pri veľkom objeme tovaru cez burzu prepráv
  • príprava dokladov a pen-key k naloženiu na vozidlo
  • kontrola dodržiavania predpisov a ustrojenia vodičov

Znalosť angličtiny na tejto pozícii nevyžadujeme, ale pokiaľ máš záujem kariérne rásť, určite sa ti zíde.

Čo ti ponúkame:
  • benefity zamerané na zdravie, relax aj vzdelávanie (3 dni zdravotné voľno, voľný vstup do fitnescentier Golem, 2x ročne darčekové poukážky, pravidelná ročná valorizácia miezd, ročné odmeny, vernostné odmeny, príspevok na výučbu AJ al. NJ a pod., tímové akcie)
  • prácu v sympatickom žensko-mužskom kolektíve, kde nájdete slobodných jedincov i viacnásobných rodičov, avšak v prvom rade kolegov, ktorí vedia ťahať za jeden povraz a vzájomne sa podržať, ale sa spolu aj výborne zabaviť
  • ľudský prístup pri zaškolení. Chceme mať z teba plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebuješ primeraný čas, aby si sa všetko naučil. Očakávame náučnú krivku cca 6 mesiacov
  • bezplatné parkovanie v areáli spoločnosti.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a „našli“ ste sa v kritériách tejto pracovnej pozície, pošlite nám svoj životopis.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v inzercii.
Dopravu nezabezpečujeme, nutná vlastná doprava.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Odolnosť voči stresu - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý
Flexibilita - Pokročilý
Organizačná schopnosť - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

preprava, logistika, špedícia, zásobovanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určite sa ti zídu komunikačné zručnosti, osobné a telefonické.
Mal by si si vedieť dobre zorganizovať svoj pracovný čas a priority.
Analytické myslenie a schopnosť nájsť kompromis medzi potrebami zákazníkov , možnosťami vozidiel, požiadavkami obchodného oddelenia a optimalizáciou nákladov bude tvojou výhodou.
Oceníme dobré ovládanie geografie, najmä stredného Slovenska (rozmiestnenie miest, približná vzdialenosť medzi nimi).
Ide o prácu v trojzmennej prevádzke, pričom zmeny sa striedajú na týždennej baze.
Ak pokojne zvládaš aj náročnejšie situácie a máš v sebe potrebnú dávku asertivity, tešíme sa tvoj životopis.

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 4492826  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac