V súčasnosti hľadáme:

Špecialista/ disponent pre prímestskú prepravu tovaru (3-zmenná prevádzka) m/ž

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Dachser Slovakia a.s., 1105, Lozorno
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiacod 1000€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe základ 1100€ + 100€ osobné ohodnotenie, príspevok na dopravu odstupňovaný podľa vzdialenosti 3€ - 4,20€/zmenu , po zapracovaní výkonnostné bonusy do 200€ , nadštandardný príplatok za nočné zmeny 4€/hod. Základná mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať s novými technológiami v dynamickom odvetví, ktoré sa neustále vyvíja? Kde môžeš naplno rozvinúť svoje organizačné schopnosti a naplno využiť komunikačné zručnosti? Zaujíma ťa svet špedície a logistiky a chcel by si byť jeho aktívnou súčasťou?
Tak ťa u nás vítame!

Čo ťa čaká a neminie:
  • organizovanie, riadenie a koordinácia dopravy tovaru klienta v rámci západného Slovenska s ohľadom na hospodárnosť, kapacitu a termínované požiadavky
  • disponovanie (rozdelenie) tovaru na jednotlivé vozidlá pomocou interných systémov
  • sledovanie priebehu prepravy (spojenie so zákazníkmi, dopravcami, a flexibilné riešenie vzniknutých problémov)
  • tlač a kontrola dokladov súvisiacich s realizáciou prepráv
  • hľadanie extra prepráv pri veľkom objeme tovaru cez burzu prepráv
  • príprava dokladov a pen-key k naloženiu na vozidlo
  • kontrola dodržiavania predpisov a ustrojenia vodičov
  • pracuje sa v trojzmennej prevádzke - zmeny sa striedajú po týždni (4:00 - 12:00, 11:00 - 19:00, 22:00 - 6:00)
Znalosť angličtiny na tejto pozícii nevyžadujeme, ale pokiaľ máš záujem kariérne rásť, určite sa ti zíde.

Čo ti ponúkame:
  • benefity zamerané na zdravie, relax aj vzdelávanie (3 dni zdravotné voľno, voľný vstup do fitnescentier Golem v BA al. do športovej haly Malina v MA, 2x ročne darčekové poukážky, pravidelná ročná valorizácia miezd, ročné odmeny, vernostné odmeny, príspevok na výučbu AJ al. NJ a pod., tímové akcie)
  • prácu v sympatickom žensko-mužskom kolektíve, kde nájdete slobodných jedincov i viacnásobných rodičov, avšak v prvom rade kolegov, ktorí vedia ťahať za jeden povraz a vzájomne sa podržať, ale sa spolu aj výborne zabaviť
  • ľudský prístup pri zaškolení. Chceme mať z teba plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebuješ primeraný čas, aby si sa všetko naučil. Očakávame náučnú krivku cca 6 mesiacov
  • stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie Zorno v Lozorne a výber zo 7 druhov jedál
  • bezplatné parkovanie v areáli spoločnosti.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a „našli“ ste sa v kritériách tejto pracovnej pozície, pošlite nám svoj životopis. Pohovor sa uskutoční s HR špecialistkou Annou Žákovou (to som ja, čo píšem tento inzerát a tiež ma môžete nájsť na LinkedIn: linkedin.com/in/anna-zakova-hrspecialist) a prevádzkovým manažérom Andrejom Fričom.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v inzercii.
Dopravu nezabezpečujeme, nutná vlastná doprava, poskytujeme príspevok na dopravu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Odolnosť voči stresu - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý
Flexibilita - Pokročilý
Organizačná schopnosť - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

preprava, logistika, špedícia, zásobovanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu s veľmi dobrými komunikačnými zručnosťami, predovšetkým osobnými a telefonickými. Mal by si si vedieť dobre zorganizovať svoj pracovný čas a priority.
Analytické myslenie a schopnosť nájsť kompromis medzi potrebami zákazníkov , možnosťami vozidiel, požiadavkami obchodného oddelenia a optimalizáciou nákladov bude tvojou výhodou. Určite sa ti zíde dobré ovládanie geografie, najmä západného Slovenska (rozmiestnenie miest, približná vzdialenosť medzi nimi).
Ide o prácu v trojzmennej prevádzke, pričom zmeny sa striedajú na týždennej baze.
Ak pokojne zvládaš aj náročnejšie situácie a máš v sebe potrebnú dávku asertivity, tešíme sa tvoj životopis.

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 4475130  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac