V súčasnosti hľadáme:

Pohodová brigáda na obchodnom oddelení vhodná pre študenta VŠ (m/ž)

DACHSER Slovakia a.s.
Krajná 29, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CHCEŠ SI VYSKÚŠAŤ SVOJE OBCHODNÍCKE ZRUČNOSTI? RÁD KOMUNIKUJEŠ S ĽUĎMI? PRÍPADNE SA ZAUJÍMAŠ O LOGISTIKU A VŠETKO, ČO S ŇOU SÚVISÍ?
V tom prípade hľadáme práve teba! Ponúkame ti možnosť dlhodobej brigády na našej pobočke námorných a leteckých prepráv na pozícii: telesales - indoor sales. Budeš súčasťou tímu obchodného oddelenia a pravá ruka našich obchodných zástupcov. Ide o B2B biznis, sme známa medzinárodná prepravná spoločnosť, žiadny telemarketing.

Čo ťa čaká a neminie:
  • aktívna telefonická komunikácia so zákazníkmi (na základe podkladov a zoznamu zákazníkov)
  • evidovanie výsledkov hovorov v internom systéme
  • nástup a pracovná doba dohodou

Brigáda je určená pre študenta VŠ, prípadne mamičku na RD. Pracovná doba dohodou, prispôsobíme sa tvojim možnostiam.

Čo u nás nájdeš:
  • dlhodobý stabilný príjem až do ukončenia II. stupňa VŠ štúdia
  • flexibilný pracovný čas, aby si mohol študovať, pracovať i relaxovať
  • čiastočný HO (1 x týždenne)
  • prácu v 20-člennom, sympatickom žensko-mužskom kolektíve (priemerný vek 38 rokov).
  • nahliadnutie do fungovania úspešnej medzinárodnej prepravnej a logistickej spoločnosti
  • získanie nových znalostí a skúseností
  • zoznámenie sa s kultúrou a etiketou korporátneho prostredia

Ak ťa doteraz neodradilo, čo si si prečítal a máš chuť to s nami skúsiť, daj nám šancu spoznať ťa a pošli nám svoj životopis.
Ak chceš vedieť o nás viac, pozri si našu webku alebo info na LinkedIn, kde nájdeš aj môj profil: linkedin.com/in/anna-zakova-hrspecialist .
Poznámka: poprosíme, pred poslaním CV si znovu prečítaj inzerát, pretože kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, doprava a logistika výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý
Obchodná komunikácia - Základy
Predajné zručnosti - Základy

  • zodpovednosť a spoľahlivosť - na čom sa dohodneme, to by malo platiť
  • komunikatívnosť - ak mi niečo nie je jasné, spýtam sa, nikto učený z neba nespadol
  • precíznosť, zmysel pre detail - pracujem tak, aby to po mne nemusel nikto kontrolovať a opravovať
  • tímový hráč - viem podporiť kolegov a pomôcť, i keď sa mi to práve nehodí alebo to nemám v pracovnej náplni

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 4474914  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.