V súčasnosti hľadáme:

Disponent charterovej prepravy/ špeditér v logistickom parku Lozorno - vhodné aj pre absolventa VŠ z oblasti prepravy a logistiky (m/ž)

DACHSER Slovakia a.s.
DACHSER Slovakia a.s., Lozorno, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac1050€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe základ 1100€ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná mzda môže byť vyššia v závislosti od praxe a skúseností uchádzača v oblasti špedície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu centrálnu pobočku pozemných prepráv v Lozorne hľadáme kolegu na oddelenie charterovej prepravy, ktorý má chuť pracovať a rozvíjať svoj potenciál v oblasti logistiky v medzinárodnom prostredí.
Ak Vám nie sú celkom neznáme pojmy Raaltrans a Timocom, viete si vypočítať ložné metre a zvládnete aj základnú komunikácia v angličtine s dôrazom na pojmy z prepravy tovaru, budete vo výhode.
Ak Vám tieto pojmy síce veľa nehovoria, ale máte pokročilé komunikačné zručnosti, prax na obchodnom oddelení alebo v aktívnom predaji služieb, budeme sa tešiť na Váš životopis.

Čo Vás v práci čaká a neminie:
  • hľadanie voľných prepravných kapacít pre realizáciu prepráv (kontaktovanie zmluvných prepravcov, vyhľadávanie na burze prepravcov)
  • vytváranie cenových ponúk jednotlivých prepráv
  • telefonická kontrola a overovanie náležitostí súvisiacich s nakládkou, vykládkou a samotnou prepravou
  • spracovanie súvisiacich dokumentov v systémoch
  • denná, prevažne mailová, komunikácia s prepravcami, vodičmi a zákazníkmi v AJ - nie je podstatná gramatika, ale schopnosť vybaviť potrebné náležitosti
  • na oddelení charterovej prepravy pracujú 3 kolegovia, denne zrealizujú cca 18 prepráv

  • systém benefitov zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (zdravotné voľno, vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky, príspevok na jazykové vzdelávanie, vstup do fitness centier a plavárne a pod.)
  • pravidelná ročná valorizácia miezd
  • stabilná pracovná doba od 8:00 do 16:30
  • 4 dni HO mesačne
  • stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál
  • práca v sympatickom žensko-mužskom kolektíve, kde nájdete slobodných jedincov i viacnásobných rodičov, avšak v prvom rade kolegov, ktorí vedia ťahať za jeden povraz a vzájomne sa podržať, ale sa spolu aj výborne zabaviť
  • zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života
  • ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca 6 mesiacov.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a „našli“ ste sa v kritériách tejto pracovnej pozície, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Pohovor sa uskutoční s HR špecialistkou Annou Žákovou (to som ja, čo píšem tento inzerát a tiež ma môžete nájsť na LinkedIn: linkedin.com/in/anna-zakova-hrspecialist) a prevádzkovým manažérom pobočky Andrejom Fričom.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v inzercii. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
RAALTRANS - Základy
Timocom - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

preprava, logistika, služby zákazníkom, cestovný ruch, obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zaujíma Vás svet prepravy a logistiky a vidíte v ňom svoju budúcnosť
  • máte aspoň teoretické znalosti z oblasti pozemnej prepravy
  • radi komunikujete, dokážete odprezentovať svoje návrhy a riešenia zrozumiteľne zákazníkom i kolegom
  • máte analytické myslenie a schopnosť nájsť kompromis medzi potrebami zákazníkov a optimalizáciou nákladov
  • Vaša motivácia neklesá, keď Vám veci hneď nevychádzajú podľa Vašich predstáv, dokážete povzbudiť i ostatných
  • preferujete dynamickú prácu, ktorá nie je stereotypná a prináša nové výzvy, stresu sa nebojíte, priam si ho užívate
  • dokážete si efektívne zorganizovať pracovný čas a určiť si priority
  • matematika Vám nerobí problém, viete vypracovať cenovú ponuku výhodnú pre firmu i klienta
  • ste tímový hráč, ktorý chápe, že úspešná preprava je výsledok efektívnej spolupráce

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 4405086  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac