V súčasnosti hľadáme:

Referent medzinárodnej zbernej prepravy v logistickom parku Lozorno

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 000 EUR/mesiac850€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe základ 900€ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná výška mzdy závisí od praxe a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Lozorne hľadáme kolegyňu/ kolegu, ktorému učaroval svet prepravy a logistiky, má chuť rásť a rozvíjať sa spolu s nami. Mal by to byť zodpovedný, precízne a systémovo uvažujúci človek, ktorý hľadá stabilitu v práci, dobrý kolektív a príjemnú rodinnú atmosféru. Ak túžite po dynamickej pozícii, stereotyp je pre Vás cudzie slovo a ste odhodlaný pracovať len pre tých najlepších, neváhajte nám poslať Váš životopis.

Čo Vás čaká a neminie:
  • organizovanie pozemnej prepravy podľa objednávok zákazníkov a jednotlivých oddelení firmy
  • vyhľadávanie najvhodnejších dopravcov pre „AD-HOC“ prepravy z hľadiska ceny, spoľahlivosti a kvality
  • zadávanie objednávok jednotlivým prepravcom podľa pokynov zákazníkov
  • zabezpečenie a organizovanie vykladania a nakladania zberných kamiónov a jednotlivých zásielok pre ostatné oddelenia firmy
  • evidencia a archivovanie jednotlivých obchodných prípadov
  • vytváranie a spracovávanie štatistík a reportov
  • poisťovanie zásielok
  • vypísanie zápisu o poškodení zásielky
  • kompletizácia dokladov a údajov o poškodení zásielky
  • evidovanie a aktualizovanie údajov na fakturáciu v internom programe pri jednotlivých, ním uzavretých obchodných prípadoch
  • častá komunikácia v anglickom jazyku (prevažne písomnou formou), znalosť na základnej komunikatívnej úrovni podmienkou - nehľadáme perfektnú gramatiku, ale schopnosť dorozumieť sa a vybaviť potrebné náležitosti.

Čo Vám ponúkame:
  • stabilnú pracovnú dobu od 8:00 do 16:30, voľné víkendy a sviatky.
  • prácu v menšom, sympatickom žensko-mužskom kolektíve, kde nájdete slobodných jedincov i viacnásobných rodičov, avšak v prvom rade kolegov, ktorí vedia ťahať za jeden povraz a vzájomne sa podržať, ale sa spolu aj výborne zabaviť.
  • zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života.
  • dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu.
  • ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca 6 mesiacov.
  • moderné prostriedky, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné.
  • systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky, príspevok na jazykové vzdelávanie a pod.)
  • stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál

Vaše pracovisko bude v Logistickom parku pri Lozorne. Termín nástupu dohodou. Dopravu nezabezpečujeme, nutná vlastná doprava. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí zodpovedajú uvedeným požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Geografické znalosti - Základy
Znalosť prepravných procesov - Základy
Znalosť prepravných kapacít - Základy
Znalosť trhu v oblasti prepravy a logistiky - Základy
Tímová spolupráca - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Odolnosť voči stresu - Pokročilý
Logické myslenie - Pokročilý
Precíznosť - Pokročilý
Flexibilita - Pokročilý
Zodpovednosť - Pokročilý
Analytické myslenie - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

disponent, referent prepravy a pod. výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zaujíma Vás svet prepravy a logistiky a vidíte v ňom svoju budúcnosť.
  • máte aspoň základné teoretické znalosti z oblasti prepravy, znalosť prepravných programov Raal a Timocom výhodou.
  • radi komunikujete, dokonca aj v angličtine, hoci viete, že nie je perfektná.
  • Vaša motivácia neklesá, keď Vám veci hneď nevychádzajú podľa Vašich predstáv a dokážete sa rýchlo prispôsobiť novým okolnostiam.
  • uvažujete analyticky a dokážete si spájať súvislosti do jedného celku.
  • preferujete dynamickú prácu, ktorá nie je stereotypná a prináša nové výzvy.
  • a v neposlednom rade, je Vám jasné, prečo túto prácu chcete a prečo chcete pracovať práve pre nás. To nám vysvetlíte v motivačnom liste, ktorý prosíme zaslať spolu s CV.

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 4069728  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac