V súčasnosti hľadáme:

Stáž na oddelení marketingu v medzinárodnej logistickej spoločnosti

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študentom VŠ 2. až 4.ročníka so zameraním na marketing, PR príp. žurnalistiku ponúkame dlhodobú platenú stáž na oddelení marketingu v jednej z najvýznamnejších prepravných a logistických medzinárodných spoločností. Hľadáme dynamického človeka schopného sa rýchlo učiť nové veci, ktorý výborne ovláda slovenský jazyk a štylistiku, slušne sa dohovorí aj v angličtine, je kreatívny a zároveň dokáže rešpektovať korporátne pravidlá a obmedzenia.

Po počiatočnom "nasatí" všetkých nevyhnutných informácií sa budete aktívne podieľať na:
  • práci s korporátnymi PR materiálmi a tvorbe lokálnych PR článkov, príprave a spracovaní podkladov
  • preklade z a do AJ, korekcií textov a ich finálnej kontrole
  • tvorbe lokálneho eLettera a distribúcii magazínu spoločnosti
  • tvorbe prezentačných marketingových materiálov spoločnosti
  • tvorbe obsahu pre SocMed
  • korporátnych printmailingových kampaniach a lokálnych marketingových kampaniach
  • komunikácii s PR agentúrou, s printovými médiami a ďalšími externými agentúrami
Budete tiež komunikovať s jednotlivými oddeleniami v rámci firmy a centrálou v Nemecku a vypomáhať s nevyhnutnou administratívou vášmu nadriadenému.

Ponúkame Vám:
  • dlhodobú a dobre platenú stáž až do ukončenia II. stupňa VŠ štúdia
  • flexibilný pracovný čas, aby ste mohli študovať, stážovať i relaxovať
  • po zaškolení možnosť práce na home office
  • získanie praxe v odbore a možnosť lepšieho umiestnenia na trhu práce
  • získanie nových znalostí a skúseností
  • odborný dohľad interného mentora
  • zoznámenie sa s kultúrou a etiketou korporátneho prostredia
  • po ukončení stáže získate certifikát o jej absolvovaní

Ak Vás naša ponuka zaujala a „našli“ ste sa v kritériách tejto pracovnej pozície, pošlite nám svoj životopis a motivačný list.
Práca sa vykonáva na našej centrálnej pobočke v logistickom parku pri Lozorne.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v inzercii. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

marketing, PR, žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Copywriting - Pokročilý
Marketing - Pokročilý
Sociálne média - Pokročilý
Content marketing - Pokročilý
Jazyková korektúra - Pokročilý
Canva - Základy
Adobe Photoshop - Základy
Medzinárodná marketingová komunikácia - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Precíznosť - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

marketing, PR

Počet rokov praxe

1

Čím nás oslovíte:
  • máte už nejaké praktické skúsenosti s marketingom al. PR
  • ovládate výborne materinský jazyk (gramatika, pravopis, štylistika)
  • komunikácia v angličtine Vám nerobí problém
  • máte dobrý time manažment, ste flexibilný, precízny, so zmyslom pre detail
  • máte kreatívneho ducha, ktorého dokážete vtesnať do korporátnych pravidiel

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 4018012  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.