Referent zákazníckeho servisu

DACHSER Slovakia a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 850 EUR/mesiac700€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe základ 750€ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná výška mzdy závisí od praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Košiciach, K letisku 1439 hľadáme kolegyňu/ kolegu, ktorému učaroval svet prepravy a logistiky, rád komunikuje a hľadanie najlepšieho riešenia pre klientov i firmu je pre neho potešením. Mal by to byť zodpovedný, precízne a systémovo uvažujúci človek, ktorý hľadá stabilitu v práci, dobrý kolektív a príjemnú rodinnú atmosféru.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- zodpovednosť a starostlivosť za sledovanie zberných zásielok zákazníkov a kontrola ich plynulého priebehu v exportnom a importnom smere
- koordinácia zásielok v sieti európskych pobočiek s ohľadom na hospodárnosť, kapacitu a terminované požiadavky klientov
- spracovanie objednávok a kontrola ich správnosti pred zaevidovaním do interného systému , kontrola cien
- dodržiavanie postupov a nariadení stanovených v interných smerniciach a ostatnej dokumentácii spoločnosti DACHSER
- spolupráca s obchodným oddelením a oddeleniami dopravy
- kooperácia aktivít s domácimi a zahraničnými pobočkami v sieti DACHSER
- pravidelný telefonický kontakt s existujúcimi zákazníkmi, preverovanie spokojnosti zákazníkov s našimi službami, starostlivosť o zákazníkov
- riešenie denných operatívnych situácií
- poisťovanie zásielok
- spracovanie výstupu z ranných inventúr , reporting nezrovnalostí
- práca s interným softwarom
- pracovná doba od 8:00 do 16:30
- komunikácia v anglickom jazyku na každodennej báze

Čo Vám ponúkame:
- komplexné vstupné zaškolenie a možnosť dlhodobého rozvoja a budovania kariéry , ak budete mať záujem
- priama podpora nadriadeného ,kolegov a obchodného oddelenia
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- systém zamestnaneckých benefitov - (zdravotné voľno, fitnescentrum, darčekové poukážky, ročné odmeny, vernostné odmeny , stravné lístky nad rámec zákona, príspevky na vzdelávanie, lekárske prehliadky v súkromnom zdravotníckom zariadení , teambuildingové aktivity, spoločenské akcie a pod. )
- nadštandardné firemné prostredie a pracovné podmienky
- tím kolegov z dlhoročnými skúsenosťami
- jednoduché a intuitívne IT systémy, s ktorými sa ľahko naučíte pracovať.

Dopravu do práce nezabezpečujeme, nutná vlastná doprava. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, dopravné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
IBM Lotus Notes - základy
Asertivita - pokročilý
Komunikačné schopnosti - pokročilý
Multitasking - pokročilý
Geografické znalosti - základy
Samostatnosť - pokročilý
Precíznosť - pokročilý
Odolnosť voči stresu - pokročilý
Tímová spolupráca - pokročilý
Organizačná schopnosť - pokročilý
Znalosť trhu v oblasti prepravy a logistiky - základy
Znalosť terminológie z oblasti dopravy a logistiky - základy

Počet rokov praxe

preprava, logistika, služby zákazníkom
1

- výborné komunikačné zručnosti v telefonickom a písomnom styku.
- proaktívny prístup k riešeniu operatívnych situácií zo zákazníkmi a pobočkami
- dobrý time manažment, práca s prioritami a systematické konanie, zmysel pre tímovú prácu a orientácia na zákazníka
- schopnosť riešenia problémov, zvládanie konfliktných situácií, asertivita, aktívny prístup a samostatnosť
- schopnosť pracovať súčasne na viacerých úlohách
- znalosť dopravnej infraštruktúry , regiónov a geografie SR a EÚ
- prax v oblasti špedície, dopravy a logistiky je výhodou.

Koncern DACHSER prostredníctvom 163 vlastných pobočiek a 3 822 denných liniek v rámci European Logistics obsluhuje územie Európy ako aj severnej Afriky a Stredného východu. Pritom spája vlastné medzinárodné spoločnosti vo väčšine európskych krajín s dlhoročnými, spoľahlivými partnermi. Medzinárodne štandardizované procesy zaisťujú jednotný systém služieb, v ktorom všetky pobočky sledujú svoje ciele s rovnakými pracovnými postupmi a organizačnými predpismi.

Letecká a námorná preprava spoločnosti DACHSER je postavená na celosvetovej sieti vlastných medzinárodných spoločností a silných miestnych partneroch. Dnes má DACHSER Air & Sea Logistics zastúpenie po celom svete na 137 pracoviskách s viac ako 2 879 zamestnancami. Každoročne spoločnosť DACHSER prepraví medzi kontinentmi viac ako 452 000 leteckých zásielok a viac ako 300 000 námorných zásielok.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DACHSER Slovakia a.s.
Logistický park 1126
90055 Lozorno, SR
ID: 3963604  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac