V súčasnosti hľadáme:

DENO špecialista - procesný špecialista v logistike, logistický park Lozorno

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Lozorno, Lozorno
Termín nástupu
dohodou
1200€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe základ 1300€ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná výška mzdy závisí od praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolu s novým biznisom rastieme a riešime neustále nové požiadavky našich zákazníkov. Udržať kvalitu našej práce a dobré vzťahy môžeme len s novými posilami v tíme. Preto hľadáme šikovných, zodpovedných ľudí, ktorí hľadajú stabilitu v práci, dobrý kolektív a príjemnú rodinnú atmosféru.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • kľúčová osoba pre znalosť interného logistického systému (DOMINO) a prepravných procesov
  • zlepšovanie kvality odbornosti zamestnancov v procesoch
  • „poradca“ manažéra pobočky a prevádzkového manažéra pre DOMINO a prepravné procesy
  • garant vysokej úrovne školenia zamestnancov v príslušných oblastiach prevádzky
  • garant zavádzania vývojových trendov a nových procesov v prevádzke
  • implementácia a podpora pri realizácii projektov v preprave (školenia projektových manažérov)
  • zisťovanie potrieb školení zamestnancov na prevádzkových oddeleniach pobočiek
  • realizácia alebo organizácia potrebného vzdelávania
  • overenie správnosti prevádzkových procesov na pobočkách a prípadné návrhy potrebných zmien
  • kontaktná osoba pre riešenie problémov v rámci prevádzkového systému („interný hotline“)
  • podpora realizácie prevádzkových projektov
  • overenie kvality dát procesov a prípadné návrhy na zmeny
  • dodržiavanie existujúcich procedúr, inštrukcií a ďalších vnútorných nariadení

Zamestnanec absolvuje 2-ročný program intenzívneho tréningu (najprv na pobočkách DACHSER Slovensko a následne v zahraničí podľa dohodnutých podmienok), v ktorom je podrobne preškolený v problematike špecifických prepravných procesov vrátane IT nástrojov spoločnosti DACHSER. Po zložení potrebných interných skúšok sa stane garantom pre zabezpečovanie správneho priebehu prepravných procesov na pobočkách spoločnosti DACHSER, zabezpečuje optimalizáciu a zavádzanie nových procesov do prevádzky a realizuje odborné vzdelávanie zamestnancov.

Čo Vám ponúkame:
  • zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života.
  • stabilnú pracovnú dobu, voľné víkendy a sviatky. Ak sa príležitostne vyskytne nadčas, preplácame ho až do výšky 4,- €/hodina
  • dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu.
  • ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca 6 mesiacov
  • moderné prostriedky, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné
  • systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky a pod.)
  • stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál

Vaše pracovisko bude v Logistickom parku pri Lozorne. Termín nástupu dohodou. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí zodpovedajú uvedeným požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, doprava a logistika výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Prax min. 3 roky v logistickej firme na pozícii so zameraním na špedíciu, hlavne zbernú službu
  • Veľmi dobrá znalosť AJ (úroveň min. B2) – nutná podmienka, znalosť NJ výhodou
  • Výborné organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti a zručnosti
  • Profesionálne vystupovanie
  • Odolnosť voči stresu
  • Vysokú flexibilitu a mobilitu
  • Vysokú ochotu učiť sa nové veci (očakávanie náročných záverečných skúšok)

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 3516178  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe základ 1300€ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná výška mzdy závisí od praxe a skúseností uchádzača