V súčasnosti hľadáme:

Retrakár/skladník v novom logistickom sklade v Lozorne, 2-zmenná prevádzka, víkendy voľné

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
od 900€ + bonusy do 150€ + príspevok na dopravu do 69€, nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od dĺžky praxe na retraku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš nový logistický sklad hľadáme šikovných, manuálne zručných ľudí, ktorí uvítajú stabilitu v práci, dobrý kolektív a príjemnú rodinnú atmosféru. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • preberanie, manipuláciu, vychystávanie a výdaj tovaru do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov, práca na retraku, VZV, NZV
  • pickovanie, balenie, etiketovanie
  • práca s čítačkou - skenerom
  • otvorenie a uzatvorenie brán pred a po vykládke a uzatvorenie skladových priestorov mimo nakládky a vykládky vozidiel
  • efektívne využitie skladového priestoru
  • oznamovanie dôležitých okolností súvisiacich s prevádzkou skladu (poruchy, stavy ohrozujúce prevádzkyschopnosť skladu, havarijné situácie, ohrozenie BOZP alebo PP, úrazy,...)
  • zaevidovanie a vyhotovenie dokumentácie pri poškodených zásielkach, spísanie zápisu o poškodení zásielky

  • nástupný plat 900€ základ + bonusy do 150€, nástupný plat môže byť vyšší v závislosti od praxe a predchádzajúcich skúseností práce na retraku,
  • príplatok na dopravu podľa počtu odpracovaných dní až do výšky 69,- € mesačne (3€/zmenu)
  • koncoročné odmeny, pravidelná ročná valorizácia miezd
  • zázemie v etablovanej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie.
  • stabilnú pracovnú dobu v dvojzmennej prevádzke (06.00 – 14:15, 13:45 – 22:00), voľné víkendy a sviatky. Ak sa príležitostne vyskytne nadčas cez víkend, preplácame ho až do výšky 4,-€/hod.
  • dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu. Nejde o pásovú výrobu s presne stanovenými prestávkami
  • ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca. 6 mesiacov
  • systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky a pod.)
  • prácu v modernom sklade, ktorý je aj v zime temperovaný, nie menej ako 10 ˚C
  • kompletnú pracovnú výstroj, letnú aj zimnú
  • úhradu poplatkov za VZV
  • stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál

- práca je v novom modernom sklade v logistickom parku Lozorno
  • dopravu ani ubytovanie nezabezpečujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Čím nás oslovíte:
  • máte skúsenosti s prácou na retraku
  • máte učňovské, alebo stredoškolské vzdelanie, vzťah k technike a ste manuálne zručný
  • viete rozlíšiť, čo je momentálnou prioritou a zorganizovať si prácu
  • mali by ste vedieť spolupracovať s ostatnými kolegami a navzájom si pomáhať
  • vítame uchádzačov, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie, sú disciplinovaní a pracovití

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 3447206  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900€ + bonusy do 150€ + príspevok na dopravu do 69€, nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od dĺžky praxe na retraku