V súčasnosti hľadáme:

Manipulačný pracovník/skladník - poobedné a nočné zmeny v logistickom parku Lozorno, víkendy voľné, môžete zarobiť až 1200€

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Dachser Slovakia a.s., 1105, Lozorno
Termín nástupu
01.06.2018
800€ + variabilná zložka 100€ + príplatky za nočné zmeny do výšky 4€/hod. + príspevok na dopravu 3€/zmenu, po skúšobnej dobe navýšenie základu na 850€ a variabilnej zložky na 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • preberanie, manipuláciu, vychystávanie a výdaj tovaru do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov
  • práca s čítačkou - skenerom
  • otvorenie a uzatvorenie brán pred a po vykládke a uzatvorenie skladových priestorov mimo nakládky a vykládky vozidiel
  • efektívne využitie skladového priestoru
  • oznamovanie dôležitých okolností súvisiacich s prevádzkou skladu (poruchy, stavy ohrozujúce prevádzkyschopnosť skladu, havarijné situácie, ohrozenie BOZP alebo PP, úrazy)
  • zaevidovanie a vyhotovenie dokumentácie pri poškodených zásielkách, spísanie zápisu o poškodení zásielky
  • práca je v dvojzmennej prevádzke - poobedné a nočné zmeny (14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00, príp. 20:00 - 04:00), víkendy voľné
  • práca je vhodnejšia pre mužov - fyzicky náročnejšia práca
  • vhodné i pre začiatočníkov, kompletne Vás zaškolíme

Čo Vám ponúkame:
  • mzdu: 800€ + variabilná zložka 100€ + príplatky za nočné zmeny do výšky 4€/hod. + príspevok na dopravu 3€/zmenu, po skúšobnej dobe navýšenie základu na 850€ + variabilná zložka 150€ + príplatky za nočné zmeny do výšky 4€/hod. + príspevok na dopravu 3€/zmenu
  • koncoročné odmeny, pravidelná ročná valorizácia mzdy
  • zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života.
  • stabilnú pracovnú dobu, voľné víkendy a sviatky. Ak sa príležitostne vyskytne nadčas cez víkend, preplácame ho až do výšky 4,- €/hodina
  • dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu. Nejde o pásovú výrobu s presne stanovenými prestávkami.
  • ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca 6 mesiacov
  • príplatok na dopravu (ak pracovník jazdí vlastným autom) podľa počtu odpracovaných dní až do výšky 69,- € mesačne
  • systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky a pod.)
  • kompletnú pracovnú výstroj, letnú aj zimnú
  • úhradu poplatkov za školenie a vystavenie preukazu na obsluhu VZV
  • stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál

Vaše pracovisko bude v Logistickom parku pri Lozorne. Termín nástupu dohodou, pozíciu by sme chceli obsadiť čo najskôr. Práca je vhodnejšia pre mužov - fyzicky náročnejšia práca. Doprava zabezpečená, v prípade vlastnej dopravy poskytujeme príspevok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím nás zaujmete:
  • Máte učňovské, alebo stredoškolské vzdelanie, vzťah k technike a ste manuálne zručný.
  • Viete rozlíšiť, čo je momentálnou prioritou a zorganizovať si prácu.
  • Ak máte skúsenosť s prácou na VZV, je to výhodou, ale nie podmienkou - na ovládanie VZV, NZV Vás bezplatne zaškolíme.
  • Mali by ste vedieť spolupracovať s ostatnými kolegami a navzájom si pomáhať.
  • Vítame uchádzačov, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie, sú disciplinovaní a pracovití.

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 3390081  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ + variabilná zložka 100€ + príplatky za nočné zmeny do výšky 4€/hod. + príspevok na dopravu 3€/zmenu, po skúšobnej dobe navýšenie základu na 850€ a variabilnej zložky na 150€