Manipulačný pracovník v logistickom sklade v Lozorne

DACHSER Slovakia a. s.

Miesto práce
Logistický park Lozorno, Bratislava, Malacky, Senica
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolu s novým biznisom rastieme a riešime neustále nové požiadavky našich zákazníkov. Udržať kvalitu našej práce a dobré vzťahy môžeme len s novými posilami v tíme. Preto hľadáme šikovných, manuálne zručných ľudí, ktorí hľadajú stabilitu v práci, dobrý kolektív a príjemnú rodinnú atmosféru.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- preberanie, manipuláciu, vychystávanie a výdaj tovaru do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov
- práca s čítačkou - skenerom
- otvorenie a uzatvorenie brán pred a po vykládke a uzatvorenie skladových priestorov mimo nakládky a vykládky vozidiel
- efektívne využitie skladového priestoru
- oznamovanie dôležitých okolností súvisiacich s prevádzkou skladu (poruchy, stavy ohrozujúce prevádzkyschopnosť skladu, havarijné situácie, ohrozenie BOZP alebo PP, úrazy,...)
- zaevidovanie a vyhotovenie dokumentácie pri poškodených zásielkach, prípadne i za ich spracovanie, spísanie zápisu o poškodení zásielky

- zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života
- stabilnú pracovnú dobu v dvojzmennej prevádzke (06.00 – 14:15, 13:45 – 22:00), voľné víkendy a sviatky. Ak sa príležitostne vyskytne nadčas, preplácame ho až do výšky 4,-€/hod.
- dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu. Nejde o pásovú výrobu s presne stanovenými prestávkami
- ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca. 6 mesiacov
- príplatok na dopravu podľa počtu odpracovaných dní až do výšky 65,- € mesačne
- moderné prostriedky, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné
- systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky a pod.)
- prácu v modernom sklade, ktorý je aj v zime temperovaný, nie menej ako 15 ˚C
- kompletnú pracovnú výstroj, letnú aj zimnú
- úhradu poplatkov za VZV
- stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál

- práca je v novom modernom sklade v logistickom parku Lozorno
- doprava do práce nie je zabezpečená - nutná vlastná doprava (poskytujeme príspevok na dopravu)
- nástup do práce je od 1.12.2017, príp. od 1.1.2018

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Čím nás oslovíte:
- máte učňovské, alebo stredoškolské vzdelanie, vzťah k technike a ste manuálne zručný
- viete rozlíšiť, čo je momentálnou prioritou a zorganizovať si prácu
- ak máte skúsenosť s prácou na VZV, je to výhodou, ale nie podmienkou
- mali by ste vedieť spolupracovať s ostatnými kolegami a navzájom si pomáhať
- vítame uchádzačov, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie, sú disciplinovaní a pracovití

Koncern DACHSER prostredníctvom 163 vlastných pobočiek a 3 822 denných liniek v rámci European Logistics obsluhuje územie Európy ako aj severnej Afriky a Stredného východu. Pritom spája vlastné medzinárodné spoločnosti vo väčšine európskych krajín s dlhoročnými, spoľahlivými partnermi. Medzinárodne štandardizované procesy zaisťujú jednotný systém služieb, v ktorom všetky pobočky sledujú svoje ciele s rovnakými pracovnými postupmi a organizačnými predpismi.

Letecká a námorná preprava spoločnosti DACHSER je postavená na celosvetovej sieti vlastných medzinárodných spoločností a silných miestnych partneroch. Dnes má DACHSER Air & Sea Logistics zastúpenie po celom svete na 137 pracoviskách s viac ako 2 879 zamestnancami. Každoročne spoločnosť DACHSER prepraví medzi kontinentmi viac ako 452 000 leteckých zásielok a viac ako 300 000 námorných zásielok

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DACHSER Slovakia a. s. Logistické centrum Bratislava
Logistický park č. 1126
900 55 Lozorno

Kontakt

ID: 3210002   Dátum zverejnenia: 10.10.2017