Brigáda pre študentov VŠ - nahadzovanie údajov do SW

DACHSER Slovakia a. s.

Logistický park č.1126, 900 55 Lozorno, Bratislava, Malacky, Senica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
5€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta VŠ s technickým zameraním na nahadzovanie údajov do SW na správu nehnuteľností. Práca na dohodu o brigádnickej činnosti študenta. Práca sa vykonáva v logistickom parku Lozorno, dostupné verejnou dopravou z MA a BA.

- práca v príjemnom prostredí medzinárodnej spoločnosti
- priateľský kolektív
- voľná pracovná doba podľa dohody (max. 8 hod. týždenne)
- odmena 5,- € btto/hod.
- predbežne práca do 31.12.2017

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobrá zručnosť v práci s excelom
- chápanie technických súvislostí
- dobré komunikačné zručnosti
- možnosť dochádzať do logistického parku pri Lozorne

Koncern DACHSER prostredníctvom 163 vlastných pobočiek a 3 822 denných liniek v rámci European Logistics obsluhuje územie Európy ako aj severnej Afriky a Stredného východu. Pritom spája vlastné medzinárodné spoločnosti vo väčšine európskych krajín s dlhoročnými, spoľahlivými partnermi. Medzinárodne štandardizované procesy zaisťujú jednotný systém služieb, v ktorom všetky pobočky sledujú svoje ciele s rovnakými pracovnými postupmi a organizačnými predpismi.

Letecká a námorná preprava spoločnosti DACHSER je postavená na celosvetovej sieti vlastných medzinárodných spoločností a silných miestnych partneroch. Dnes má DACHSER Air & Sea Logistics zastúpenie po celom svete na 137 pracoviskách s viac ako 2 879 zamestnancami. Každoročne spoločnosť DACHSER prepraví medzi kontinentmi viac ako 452 000 leteckých zásielok a viac ako 300 000 námorných zásielok

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DACHSER Slovakia a. s. Logistické centrum Bratislava
Logistický park č. 1126
900 55 Lozorno
ID: 3207235   Dátum zverejnenia: 5.10.2017