Sales representative

D-One Solution, s.r.o.

Horný Dvor 4665, 90301 Senec, Bratislavský kraj, okres Senec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém - predmetom pracovného pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj viacerých produktov/služieb (z oblasti elektroniky, nábytku, umenia, služieb atď) s možnosťou zamerať sa na predaj vybraného produktu/služby. Nie sme call centrum - okrem aktívneho telefonického kontaktu spektrum ponúkaných produktov a služieb vyžaduje osobný kontakt s klientom s možnosťou cestovania do zahraničia. Táto pozícia je nenáročná na administratívu, nakoľko systémy poskytujú plný komfort pri fakturácii a CRM. Pozícia vyžaduje vlastné auto a PC.

Pozícia je nastavená na prácu z domu (home-office) s nutnosťou návštevy kancelárie 1x týždenne. Ponúka zaujímavé možnosti kariérneho rastu a priamy vplyv na budovanie predajného nástroja.

V prípade akýchkoľvek dotazov resp. doplňujúcich info prosím kontaktujte ma na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia si vyžaduje:
- samostatnosť
- obchodníckeho ducha
- skúsenosť s predajom
- cieľavedomosť

D-One Solution je spoločnosť poskytujúca RIADENIE SPOLOČNOSTI / BUSINESS DEVELOPMENT ako hlavnú službu firmám vstupujúcim na trh SK a trh EU za pomoci využívania robustných a špičkových ERP systémov integrovaných s predajnými nástrojmi, riadením dokumentov a reportingu platforiem.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3288425  Dátum zverejnenia: 17.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny systém - predmetom pracovného pohovoru