Operátor Výroby

D-Nutrition s.r.o.

Miesto práce
Triblavinská 3191, Chorvátsky Grob-Čierna Voda
Termín nástupu
Ihned
1 000 - 1 300 EUR/mesiacÚspešný kandidát dostane €1000 v hrubom počas trvania skúšobnej doby. Po jej ukončení €1100 v hrubom do dovŕšenia prvého roka. Od ukončenia prvého roka (3 mesiace skúšobná doba + 12 mesiacov práce) sa mzda zvyšuje na €1200 v hrubom. Po ukončnení dvoch rokov je to €1300 v hrubom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa venuje výrobe, vývoju, formulácii, laboratórnemu testovaniu a kompletizácii výživových výrobkov. Táto pozícia zahŕňa prácu spojenú s výrobou, prípravou a servisom výrobných strojov. Nasledovné činnosti sú náplňou práce Operátora Výroby:
- Fyzická zdatnosť nutná pri manipulácii s časťami strojov a zariadení.
- Asistencia pri naskladňovaní surového a obalového materiálu.
- Príprava surového a obalového materiálu do výrobnej linky.
- Obsluha, nastavenie a servis výrobných strojov.
- Balenie skompletizovaných výrobkov a ich príprava na vývoz alebo ďalšie spracovanie.
- Prísne dodržiavanie hygienických a organizačných noriem spoločnosti.
- Vedenie a tréning výrobného tímu a tým zabezpečenie plynulej výroby.
- Práca a výpomoc na inej prevádzke spoločnosti D-Nutrition s.r.o..

– Odmeny do výšky €300 mesačne za splnenie termínov (po úspešnom ukončení skúšobnej doby).
– Odmena €3000 za každé plne odpracované 2 roky (počíta sa od úspešného ukončenia skúšobnej doby).
– Možnosť pravidelných nadčasov a prípadné nočné príplatky.
– Stravné lístky v hodnote 4.50 Eur za odpracovaný deň.
– Obuv, oblečenie a pranie zdarma.
– Využívanie výživových doplnkov zdarma podľa podľa stanovených pravidiel.
– Práca v čistom a príjemnom prostredí.
– Možnosť sebarealizácie a osobný prínos v rýchlo rastúcej spoločnosti.
– Možnosť získania cenných skúseností a profesionálneho postupu.
– Platový rast v prípade lojálnosti a dodržanie zamestnaneckej disciplíny.

Prosíme zasielať CV na emailovú adresu. Znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka može uchádzača posunúť na popredné miesto vo výberovom konaní nakoľko spoločnosť obchoduje výlučne so zahraničím. Podmienkou prijatie je zdravotný preukaz ktorý hradíme po úspešnom výberovom konaní my. Ponúkané finančné ohodnotenie je minimálne a presná výška bude stanovená podľa kvality uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Výživové doplnky

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzická zdatnosť nutná. Vyžadujeme vysoký štandard osobnej hygieny, príjemné vystupovanie a schopnosť práce pod tlakom.

Spoločnosť D-Nutrition s. r. o. je rýchlo rozvíjajúca sa firma pôsobiaca v oblasti výroby, vývoja a kompletizácie doplnkov výživy. Firma je exkluzívnym dodávateľom viacerých zahraničných spoločností. Cieľom je komplexná odborná starostlivosť zameraná na klienta a vysoká kvalita so zmyslom pre detail.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3983411  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac