Asistent Kompletizácie Výroby

D-Nutrition s.r.o.

Miesto práce
Triblavinská, Chorvátsky Grob-Čierna Voda
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tomto čase, keď ľudia prichádzajú o prácu Ti ju My chceme ponúknuť aspoň dočasne, nakoľko máme plné ruky práce a ďalšie sa nám zídu.
Zodpovieme Ti pár otázok...
Kto sme?
Spoločnosť D-Nutrition s. r. o. je rýchlo rozvíjajúca sa firma pôsobiaca v oblasti vývoja, výroby a kompletizácie doplnkov výživy. Firma je exkluzívnym dodávateľom viacerých zahraničných spoločností. Cieľom je komplexná odborná starostlivosť zameraná na klienta a vysoká kvalita so zmyslom pre detail.

Čo ti ponúkame?
Práca na dohodu v našom tíme.
- Kontrola, naskladňovanie a príprava surovín.
- Príprava častí finálnych produktov pre kompletizáciu.
- Kompletizácia podľa objednávky zákazníka za pomoci produkčnej linky alebo manuálne.
- Kontrola chodu kompletizácie a prísne dodržiavanie HACCP.
- Prísna kontrola finálnych výrobkov podľa stanovených noriem.

Koľko zarobíš?
Základná zložka mzdy (brutto) : 5€/hod
Práca je vhodná rovnako pre ženy aj mužov.

Teraz si odpovedaj na 3 jednoduché otázky o tebe (Požiadavky na prijatie medzi nás):
- Máš čas a si v režime „poruke“?
- Máš platný zdravotný preukaz?
- Máš možnosť dopraviť sa do práce vlastným autom? (Resp. Poznáš niekoho kto Ťa sem prinesie a môže nám pomôcť tiež?)
Ak si odpovedal na tieto otázky pozitívne ozvi sa nám.
A ešte nemôžme zabudnúť na osobnostné predpoklady, tie sú rovnako dôležité:
- pracovitosť, samostatnosť a flexibilita
- dôslednosť a precíznosť
- schopnosť pracovať v tíme
- ochota učiť sa

Prosíme zasielať CV na emailovú adresu. Znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka može uchádzača posunúť na popredné miesto vo výberovom konaní nakoľko spoločnosť obchoduje výlučne so zahraničím. Podmienkou prijatie je zdravotný preukaz ktorý hradíme po úspešnom výberovom konaní my. Ponúkané finančné ohodnotenie je minimálne a presná výška bude stanovená podľa kvality uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Výživové doplnky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme vysoký štandard osobnej hygieny, príjemné vystupovanie a schopnosť práce pod tlakom.

Spoločnosť D-Nutrition s. r. o. je rýchlo rozvíjajúca sa firma pôsobiaca v oblasti výroby, vývoja a kompletizácie doplnkov výživy. Firma je exkluzívnym dodávateľom viacerých zahraničných spoločností. Cieľom je komplexná odborná starostlivosť zameraná na klienta a vysoká kvalita so zmyslom pre detail.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3899838  Dátum zverejnenia: 2.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.