Asistent Kompletizácie Výroby

D-Nutrition s.r.o.

Miesto práce
Hečkova 7462/18, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700 Eur (800 Eur po skúšobnej dobe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola a naskladňovanie surového materiálu.
Príprava surového materiálu a časti finálnych produktov pre kompletizáciu.
Kompletizácia podľa objednávky zákazníka.
Kontrola chodu kompletizácie a prísne dodržiavanie HACCP.
Prísna kontrola finálnych produktov podľa stanovených noriem.
Akákoľvek nevyhnutná činnosť na chod prevádzky.
Ďalšie pracovne zaradenia podľa schopnosti a zručnosti zamestnanca.

– Práca v čistom a príjemnom prostredí.
– Možnosť sebarealizácie a osobný prínos v rýchlo rastúcej spoločnosti.
– Možnosť získania cenných skúseností.
– Stravné lístky €4.50 plne hradené zamestnávateľom.
– Zamestnanecké zľavy na všetky produkty.
– Možnosť platového rastu v prípade lojálnosti.

Prosíme zasielať CV vrátane fotografie na emailovú adresu. Podmienkou prijatia je zdravotný preukaz pre prácu s potravinamy. Preukaz sa vybavuje s obvodným lekárom po pracovnom pohovore. D-Nutrition s.r.o. preukaz prepláca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Výživové doplnky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme vysoký štandard osobnej hygieny, príjemné vystupovanie a schopnosť práce pod tlakom.

Spoločnosť D-Nutrition s. r. o. je rýchlo rozvíjajúca sa firma pôsobiaca v oblasti výroby, vývoja a kompletizácie doplnkov výživy. Firma je exkluzívnym dodávateľom viacerých zahraničných spoločností. Cieľom je komplexná odborná starostlivosť zameraná na klienta a vysoká kvalita so zmyslom pre detail.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3219964  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 Eur (800 Eur po skúšobnej dobe)