900 - 1 200 EUR

Manažér/-ka smeny salónu krásy / Front Desk Manager

D.N.J. s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manažment chodu prevádzky
- Starostlivosť o klientov
- Predaj služieb a produktov
- E-mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 - 1200

- Možnosť kariérneho postupu
- Nadštandardné podmienky
- Bezplatné využívanie služieb / kaderníctvo , kozmetika , manikúra a pedikúra
- Lukratívne prostredie

V prvom kole uchádzač/-ka odošlú e-mail s motivačným listom a fotkou, / kde stručne popíšu ich osobnostné predpoklady na manažment smeny salónu krásy DNJ do 20.04.2019 na e-mailovú adresu [email protected]
V druhom kole budú najvhodnejší uchádzači pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Mac OS - základy

Po našich dlhoročných skúsenostiach, sme presvedčení ,že je táto pozícia vhodná pre človeka so samostatným, dynamickým rozmýšľaním a citom pre prácu v teame . Uchádzač/-ka by mal/a mať manažérske schopnosti. Okrem týchto predpokladov hľadáme človeka so vzťahom k estetike, kráse a príjemným vzhľadom - no predovšetkým príjemným vystupovaním .

Spoločnosť DNJ Beauty je prestížny salón krásy s komplexnou ponukou služieb.
Team salónu DNJ Beauty tvoria ľudia, pre ktorých je práca ich vášňou a vďaka tomu ku každému klientovi pristupujú individuálne. Naším cieľom je dať zákazníkom viac ako je bežné, s ohľadom na ich potreby a naturel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Einsteinova 7
851 01 Bratislava
ID: 2457160   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 - 1200