Logo D.M.P. STEEL s.r.o.

Administratívny pracovník - ekonóm/ka

D.M.P. STEEL s.r.o.

Miesto práce
Račianska 69, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
September 2024
Od 1 100 EUR/mesiacZákladný plat po zapracovaní: 950€ - 1000€ netto (podľa skúseností uchádzača) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ​Evidencia dodávateľských faktúr, zálohových faktúr a dokladov k prijatej platbe – ich kontrola po formálnej i vecnej stránke,
  • Vystavovanie odberateľských faktúr na základe výdajok za tovar,
  • Kontakt s bankou - vystavovanie prevodných príkazov z dodávateľských faktúr i zo spracovaných miezd a príslušných zrážok na iné účty, vykonávanie prevodov cez systém banky - Internet banking,
  • Sledovanie záväzkov a pohľadávok, vykonávanie a evidovanie úhrad, označovanie úhrad v bankových výpisoch,
  • Spolupráca s Obchodným úsekom pri riešení a vymáhaní pohľadávok, príprava a zasielanie upomienok, riešenie nových neplatičov s Intrum SK,
  • Zápočty záväzkov a pohľadávok (jednostranné, dvojstranné),
  • Správa a evidencia pokladne, Pokladničné operácie – príjem a výdaj finančnej hotovosti,
  • Stravné pre zamestnancov – zabezpečovanie kariet novým zamestnancom, zasielanie stravného na stravovacie karty zamestnancov,
  • Správa a evidencia poistných zmlúv spoločnosti,
  • Vozový park – evidencia, poistenia, diaľničné známky,
  • Dochádzkový systém – kontrola dochádzky zamestnancov (aj vo vzťahu k predloženým dokladom), opravy a dopĺňanie údajov do systému,
  • Mesačné spracovanie a príprava podkladov na výpočet miezd,
  • Vypracovanie a zaslanie mesačných výkazov do poisťovní (ZP, SP),
  • Vypracovanie a správa dokladov súvisiacich s nástupom a výstupom zamestnancov (prihlášky do poisťovní, pracovné zmluvy, dodatky k PZ),
  • Administratívne práce spojené s ekonomickou činnosťou spoločnosti,
  • Ročná dokladová inventarizácia, odsúhlasovanie zostatkov ku koncu účtovného obdobia,
  • Príprava a spracovanie podkladov a dokladov pre účtovníctvo a odovzdávanie dokladov externej účtovníčke,
  • Zakladanie a archivácia dokladov.

  • Základný plat + odmeny (mesačné, za odpracované roky)
  • Koncoročná odmena vyplácaná v závislosti od dosiahnutých obchodných výsledkov spoločnosti
  • Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • Príspevky zamestnávateľa na poistenia
  • Zamestnanecké zľavy na tovar, firemné akcie
  • Pracovná doba: PON - PIA od 7:00/7:30 do 15:30/16:00
    ( víkendy a sviatky sú voľné )

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na e-mail [email protected] .
Odpovedať budeme vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú kritériá a budú vybraný na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
LibreOffice - Mierne pokročilý
eM Client - Mierne pokročilý
POHODA - Mierne pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Administratívny pracovník, Ekonóm / Administratíva

Počet rokov praxe

5

  • ​Prax v spracovaní podkladov pre účtovníctvo a mzdy
  • Znalosť účtovných a daňových zákonov výhodou
  • Samostatnosť, schopnosť rýchlo sa zorientovať v problematike
  • Analytické myslenie
  • Osobná charakteristika: spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť
  • Skúsenosti s prácou v systéme POHODA a Internet bankingu od Tatra banky - VÝHODOU !​

Spoločnosť D.M.P. STEEL pôsobí na slovenskom trhu od roku 1998. Za ten čas zrealizovala množstvo úspešných dodávok pre domáce, ale i medzinárodne uznávané spoločnosti a bola partnerom pri mnohých projektoch doma aj v zahraničí.
Zaoberá sa veľko a maloobchodným predajom spojovacieho a kotviaceho materiálu a postupne sa zaradila medzi najväčších predajcov tohto sortimentu v SR.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4838323  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac