Skladník

D.M.P. STEEL s.r.o.

Miesto práce
Račianska 69, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
740 - 970 EUR/mesiacZákladný plat po zapracovaní cca 750€ netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie tovarových zásob do skladu
- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov
- Príprava a vyskladňovanie tovaru na základe objednávok
- Balenie tovaru a jeho príprava na expedíciu
- Vydávanie tovaru zákazníkom, nakládka a vykládka tovaru
- Kontrola pripraveného tovaru a dokladov pri ich výdaji
- Vykonávanie priebežnej inventarizácie skladových zásob
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- Zástup predavačov na predajni
- Rozvozy a dovozy tovaru

Základný plat + odmeny (mesačné, za odpracované roky)
13.plat (vyplácaný v 2 častiach - leto+zima)
Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.
Príspevky zamestnávateľa na poistenia.
Stabilná práca na hlavný pracovný pomer.
Pracovná doba: Pon - Pia od 7:30 do 16:00
( víkendy a sviatky sú voľné ).

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na e-mail [email protected] .
Odpovedať budeme vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú kritériá a budú vybraný na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.10.2020 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, stavebné alebo im príbuzné

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Skladník / Skladovanie a logistika, Obchod a predaj

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, pracovitosť a svedomitosť.
Práca s vysokozdvižným vozíkom výhodou.
Znalosť produktov spoločnosti veľkou výhodou.
NEFAJČIAR !

Veľko a maloobchod so spojovacím a kotviacim materiálom. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a postupne sa zaradila medzi najväčších predajcov v SR. Výber renomovaných zahraničných dodávateľov, priame a rýchle dodávky tovaru, neustále rozširovanie sortimentu podľa požiadaviek zákazníkov a kvalitný servis zaručujú vysokú kvalitu a cenovú dostupnosť nami dodávaných výrobkov a zároveň z nás robia spoľahlivého obchodného partnera.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Račianska 69
831 02 Bratislava
ID: 3966557  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac