Odborný predajca na predajni

D.M.P. STEEL s.r.o.

Miesto práce
Račianska 69, Bratislava
Termín nástupu
možný ihneď / dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívny predaj produktov spoločnosti zákazníkom na predajni
• prezentácia produktov a poskytovanie informácií o tovare zákazníkom na predajni
• odborné poradenstvo pri predaji, pomoc zákazníkom pri výbere vhodného tovaru
• kontrola kvality a vzhľadu vydávaného/predávaného tovaru
• kontrola regálov a dopĺňanie/dokladanie tovaru na predajni
• práca s registračnou pokladňou a hotovosťou
• riešenie reklamácií zákazníkov
• administratívna činnosť spojená s predajom na predajni
• príprava a vyskladňovanie tovaru na základe objednávok
• balenie tovaru a jeho príprava na expedíciu
• vydávanie tovaru zákazníkom na osobný odber
• vykonávanie priebežnej inventarizácie skladových zásob
• udržiavanie čistoty a poriadku na predajni

Základný plat + odmeny (mesačné, za odpracované roky)
13.plat (vyplácaný v 2 častiach - leto+zima)
Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.
Príspevky zamestnávateľa na poistenia.
Stabilná práca na hlavný pracovný pomer.

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na e-mail job@dmpsteel.sk .
Odpovedať budeme vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú kritériá a budú vybraný na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, stavebné alebo im príbuzné

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

Odborný predajca, predavač / Obchod a predaj
1

Zodpovednosť, pracovitosť a svedomitosť.
Znalosť produktov spoločnosti veľkou výhodou !

Veľko a maloobchod so spojovacím a kotviacim materiálom. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a postupne sa zaradila medzi najväčších predajcov v SR. Výber renomovaných zahraničných dodávateľov, priame a rýchle dodávky tovaru, neustále rozširovanie sortimentu podľa požiadaviek zákazníkov a kvalitný servis zaručujú vysokú kvalitu a cenovú dostupnosť nami dodávaných výrobkov a zároveň z nás robia spoľahlivého obchodného partnera.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Račianska 69
831 02 Bratislava
ID: 3237611   Dátum zverejnenia: 9.11.2017