Chceš sa naučiť, o čom účtovníctvo v skutočnosti je? Tak príď a uvidíš.

D.M.K. CONSULTING

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
asap
900 - 1 800 EUR/mesiacOd 900 EUR. Mzda podla položiek, čím viac chceš pracovať, tým viac zarobíš.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovanie klientov s činnosťami od výmyslu sveta. U nás sa naučíš,
- aký je rozdiel pri preprave tovaru z Moskvy do Kyjeva a z Prahy do Varšavy,
- kedy pri platbách do zahraničia treba platiť zrážkovú daň a kedy netreba,
- kedy je softvér tovarom a kedy službou a ako to zaúčtovať,
- kedy obchod nie je trojstranný, aj keď má troch účastníkov,
- s DPH, či bez, oslobodenie, prenos, reverse charge, na Slovensku, v zahraničí, MOSS? Nie je problém.
- Nehnuteľnosť na Slovensku, či v zahraničí, prenájom, či ubytovacie služby, aká daň, či DPH? Uvidíme.
- Predaj plynu, elektriny, poistenia, uhlia, soli, áut, mobilov, aplikácií, poskytovanie úverov, internet obchod, salón krásy, zdravotnícke služby, sprostredkovatelia aj agenti. Na výber je toho dosť.
- A čo tak organizačná zložka v zahraničí a jej doklady?
Ak to nevieš, nevadí. Ak to chceš vedieť, tak príď.

Nikde sa nenaučíš toľko, ako u nás. Ostatné sú len kecy.

Informácie o výberovom konaní

Pošli mail na [email protected] a skús aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore hádam aj treba. Dôležitá je ale aj ochota učiť sa niečo nové.

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
OMEGA - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Želanie sa naučiť niečo nové.
Schopnosť nestresovať, keď nebudeš chápať alebo sa nebude dariť.
Mať dobrú náladu.

Účtovnícka spoločnosť pôsobiaca na trhu od r. 1997, zameraná na kvalitnú úroveň služieb. Konatelia sú odborne zdatní, s dobrou povesťou. Sú dobre orientovaní v účtovných predpisoch. Pravidelne sa vzdelávajú.
Firmy na účtovanie nám stále pribúdajú, účtovníčky odchádzajú na materskú dovolenku a z toho dôvodu máme voľné miesta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3797609  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 800 EUR/mesiacOd 900 EUR. Mzda podla položiek, čím viac chceš pracovať, tým viac zarobíš.