Sieťový špecialista

D/L/M spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská 41, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
03.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
cca 2000€ podla schopnosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná správa sieti pre klientov
Správa siete, routerov, switchov firewallov, sieťových protokolov
Podpora pre užívateľov sieti a telekomunikácii
Spracovanie a analýza problémov a návrh riešenia týkajúci sa dátového spojenia
Návrhy architektúr a riešení v rámci rozvoja zákazníka
Návrh riešení a optimalizácia existujúcich riešení s ohľadom na dostupnosť, bezpečnosť a výkonnosť
Samostatné riešenie technických problémov

• home office
• pružný pracovný čas
• vzdelávanie - Cisco školenia a certifikácie
• pitný režim na pracovisku
• káva, čaj, na pracovisku
• stravné nad rámec zákona
• priestor na realizáciu vlastných nápadov

Spoločnosť D/L/M vznikla v roku 1999 ako spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním odborných služieb v oblasti správy informačných systémov. Dynamickým rastom sa postupne vyprofilovala na poskytovateľa komplexných riešení v oblasti nasadzovania a správy informačných systémov realizovaných najmä na platforme spoločnosti Microsoft, ktoré neskôr rozšírila aj na ďalšie platformy. D/L/M počas svojho pôsobenia získala rozsiahle skúsenosti s nasadením rozličných softvérových a hardvérových produktov, vždy podľa potrieb zákazníkov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
UNIX/Linux - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - expert
Klient/server administrácia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť routers, switches, hubs, servers
Znalosť protokolov LAN / WAN, WLAN, TCP / IP a UDP, firewall, vyvažovanie záťaže a nástroje na monitorovanie a analýzu sieťového prenosu
Dobrá znalosť služieb DNS a MPLS (prepínanie viacerých protokolov)
znalostí CCNA, CCNP, CCDP alebo ITIL
Výhodou správa Cisco routerov, firewallov a switchov.

Poskytovateľ komplexných riešení v oblasti nasadenia výpočtovej techniky a informačných systémov pre malé a stredne veľké firmy.

Alstrova 10
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Trepák
E-mail: poslať životopis
ID: 3236748   Dátum zverejnenia: 8.11.2017