Ponúkame pracovné miesto pre vodiča 12t solo v medzinárodnej doprave alebo 26t solo JIT v Malackách

D.L.B., spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
739 - 2 200 EUR/mesiacVodič 12t sola skupiny "C", TPP - 1750 Eur + Vodič 26t solo skupiny "C" JIT, TPP - 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame miesto vodiča "C" na 12t solo MAN TGL po EU - prevažne Nemecko, Benelux, Taliansko, Rakúsko, Švajčiarsko.
Náplň prace: Vedenie vozidla MAN s hydraulickým čelom po EÚ, jazdí sa turnus 2 týždne, potom vikend 72h doma. Je možnosť začat na dodávke a rozšíriť si vodičský preukaz na skupinu C.
TPP 1750 Eur +
Ďalej ponúkame miesto vodiča "C" na 26t solo na pprepravu JIT v Malackách. Jedná sa o prepravu tovaru medzi skladmi v dvojsmennej prevádzke, 8h pracovná doba: 6-14h alebo 14-22h od pondelka do piatku.
TPP 1200€

Informácie o výberovom konaní

Sme spoločnosť s 23 ročnou históriou.
Ponúkame volné pracovné miesta pre lojálnych zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Idealne prax v medzinárodnej doprave
Čistý register trestov
Orientačné schopnosti

D.L.B. spol. s.r.o. je certifikovaná dopravná spoločnosť systémom kvality poskytovaných služieb ISO 9001:2015, špecializujúca sa na medzinárodnú prepravu bežného ako aj rýchlo skaziteľného tovaru s potrebou transportu s možnosťou regulácie teploty.
D.L.B. spol. s. r. o. nie je iba certifikovaná dopravná spoločnosť, ale predovšetkým rodinná firma zakladajúca si na skutočných hodnotách dobre odvedenej práce na všetkých postoch bez rozdielu. Od roku 1998, budujeme svoje silné trhové postavenie predovšetkým na základných ľudských hodnotách ako serióznosť, slušnosť, kvalitné rodinné zázemie celého kolektívu a predovšetkým jeho oceľová stabilita. Naša spoločnosť sa uberá moderným smerom založeným na tradíciách a dobrom mene nielen v oblasti dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4468897  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac