696 - 900 EUR

Prevádzkar

D.ICZ Slovakia a. s.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa kotolne,
- starostlivosť o autopark – odvoz áut do servisu v prípade poruchy, servisnej prehliadky, výmena pneumatík a pod.,
- opravy a údržba elektriky, plynu, vody, výťahu a sanitárnych vecí podľa možností, prípadne zabezpečenie opravy externou spoločnosťou,
- opravy a údržba budovy a interiéru podľa možností, prípadne zabezpečenie opravy externou spoločnosťou,
- odpratávanie snehu,
- starostlivosť o okolie,
- sledovanie revíznych kontrol a zabezpečenie ich aktuálnosti,
- asistencia špecializovaným firmám pri revíziách a odborných prehliadkach,
- návrhy na zlepšenie a zefektívnenie fungovania technológii, budovy a pod.,
- vyhodnocovanie technologických zariadení,
- evidencia porúch a závad,
- riešenie porúch zapísaných v knihe závad,
- vedenie a predkladanie harmonogramu údržby.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná zložka mzdy 696,- EUR pri plnom úväzku + osobné ohodnotenie

- dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
- spoločnosťou podporovaný osobný rast
- sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou
- príspevok na DDS
- pitný režim, čerstvé ovocie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SŠ vzdelanie technického zamerania,

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- riešenie praktických problémov, organizačné schopnosti,
- vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
- dôslednosť, samostatnosť, systémovosť v práci, zodpovednosť, lojalita, presnosť, zmysel pre poriadok.

Spoločnosť D.ICZ Slovakia a. s. je členom skupiny ICZ, ktorá sa dlhodobo radí medzi TOP 5 najväčších IT spoločností v ČR a SR. So sídlom v Bratislave a prevádzkou v Trenčíne spoločnosť D.ICZ Slovakia poskytuje riešenia v oblasti informačnej bezpečnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Soblahovská 2050
91101 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Trenčanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3627271   Dátum zverejnenia: 17.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy 696,- EUR pri plnom úväzku + osobné ohodnotenie