Farmaceut/tka

D.I.Z., spol. s r.o.

Miesto práce
Rozhanovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+variabilná časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- expedovanie liekov na recept aj bez receptu,
- práca s e-receptom
- práce súvisiace s poskytovaním lekárenskej starostlivosti na uvedenej pozícii,
- v oblasti zákazníckeho servisu je komunikačným partnerom pre zákazníkov – vybavuje mailovú komunikáciu, telefonickú komunikácie ohľadom liekov na recept, správneho dávkovania, atď…
- plní všetky úlohy pre plynulý chod lekárne v súlade s platným prevádzkovým poriadkom lekárne

- zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborný a vysoko profesionálny prístup ku klientom
- schopnosť pracovať samostatne
- výborné komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť a systematickosť
- plánovanie a organizácia práce na veľmi dobrej úrovni

Lekárne a ambulancie, lieky na recept, voľnopredajné lieky, zdravotnícke pomôcky, výživové doplnky, tlakomery.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2858262  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac