Manažér strážnej služby

D.I.SEVEN

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
950 - 1 700 EUR/mesiaczákladná mzda 950 EUR brutto/mesiac. Finálna mzda do 1700 eur netto a je závislá od schopností, zručností, znalostí a výsledkov zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci rozšírenia tímu ponúkame príležitosť pracovať na pozícii stredného manažmentu - Manažér strážnej služby.

Hlavné zodpovednosti a pracovná náplň:
• vedenie tímu v rámci regiónu
• zodpovednosť za personálne zabezpečenie na zverených prevádzkach
• zabezpečenie výkonu služieb v požadovanej kvalite a v súlade s dohodnutými podmienkami
• riadiaca a školiaca činnosť na zverených prevádzkach
• komunikácia s obchodnými partnermi

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- motorové vozidlo (možnosť parkovania v mieste bydliska), mobilný telefón, notebook
- kancelária, klimatizované priestory, pitný režim, štandardné pracovné nástroje

Pre pozvanie kandidáta na osobné stretnutie k pozícii je požadované zaslanie ŽIVOTOPISU a MOTIVAČNÉHO LISTU v Slovenskom jazyku.

Zároveň radi by sme sa touto cestou vopred poďakovali každému záujemcovi za prejavený záujem pracovať v spoločnosti D.I.SEVEN a vopred Vás informovali, že budú kontaktovaní len vybraní kandidáti do užšieho výberového kola. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť s riadením väčšieho počtu (50 - 60) ľudí je bezpodmienečnou podmienkou

Spoločnosť D.I.SEVEN je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka komplexné bezpečnostné služby. Vďaka sústredenému úsiliu na kvalitu poskytujúcich služieb a širokému spektru ponúkaných činností sa spoločnosť D.I.SEVEN zaradila medzi žiadané špičkové spoločnosti v oblasti bezpečnostného servisu. Momentálne tím spoločnosti tvorí viac ako 940 profesionálnych zamestnancov a tento počet neustále narastá. Viac na www.diseven.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4317384  Dátum zverejnenia: 29.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac