Personalista/tka

D.I.SEVEN

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacminimálne 1100 EUR/mesiac ako fix. Finálna mzda je predmetom dohody a závisí od schopností, zručností a znalostí uchádzača/-ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oddelenie administratívy ponúka príležitosť pracovať na pozícii Personalista/tka. Do tímu hľadáme samostatného kolegu/gyňu, ktorý/á sa zaujíma a má nadšenie pre prácu s personálnou a administratívnou agendou.

- zodpovednosť za kompletnú personálnu agendu
- príprava pracovnoprávnych dokumentov: pracovné zmluvy, dodatky, ukončenia pracovného pomeru, vystavovanie zápočtových listov
- zadávanie nových zamestnancov do interného systému
- zakladanie a priebežné vedenie osobných zložiek zamestnancov a zmien osobných údajov zamestnancov
- registrácia zamestnancov: Sociálna poisťovňa a príslušné zdravotné poisťovne
- vykonávanie administratívnych prác podľa požiadaviek nadriadeného
- práca nie je možná z „ domu“ (NIE HOME OFFICE)

- motivujúce platové ohodnotenie
- stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti
- možnosť profesijného a osobného rastu
- práca v úzkom kolektíve
- Gastrokarta Ticket Restaurant
- školenia, tréningy
- teambuildingy
- klimatizované priestory
- káva, čaj, minerálka

Pre pozvanie kandidáta na osobné stretnutie k pozícii je požadované zaslanie MOTIVAČNÉHO LISTU a ŽIVOTOPISU v Slovenskom jazyku.

Zároveň radi by sme sa touto cestou vopred poďakovali každému záujemcovi za prejavený záujem pracovať v spoločnosti D.I.SEVEN a vopred Vás informovali, že budú kontaktovaní len vybraní kandidáti do užšieho výberového kola. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- drive, proaktívnosť, zanietenie pre prácu
- veľmi dobré komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme
- príjemný telefonický prejav
- výborný písomný a verbálny prejav
- lojalita

Spoločnosť D.I.SEVEN je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka komplexné bezpečnostné služby. Vďaka sústredenému úsiliu na kvalitu poskytujúcich služieb a širokému spektru ponúkaných činností sa spoločnosť D.I.SEVEN zaradila medzi žiadané špičkové spoločnosti v oblasti bezpečnostného servisu. Momentálne tím spoločnosti tvorí viac ako 880 profesionálnych zamestnancov a tento počet neustále narastá. Viac na www.diseven.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4187179  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac