Reagujte bez životopisu
Logo D.I.L.A.N. Servis, s.r.o.

Upratovanie

D.I.L.A.N. Servis, s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie kancelárskych a zákazníckych priestorov predajného a servisného centra. Zmysel pre poriadok a čistotu, zodpovedný a samostatný prístup.

Plat 700 € brutto pri flexibilnej pracovnej dobe a skrátenom pracovnom úväzku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

AUTORIZOVANÝ predaj a servis nákladných vozidiel DAF, TATRA a IVECO. V truck biznise sme už vyše 25 rokov. Moderné vybavenie a zručnosť zamestnancov zaručuje vysokú profesionalitu práce. Máme výborný a stabilný kolektív. Zamestnanci sú u nás na 1. mieste preto sa naša spoločnosť vyznačuje nízkou fluktuáciou. WWW.DAFDILAN.SK, WWW.IVECODILAN.SK

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4837726  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac