Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Automechanik / autoelektrikár značiek IVECO a DAF

D.I.L.A.N. Servis, s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisné prehliadky a opravy nákladných motorových vozidiel IVECO, resp. DAF a TATRA. Praktická skúsenosť s opravami značky IVECO veľkou výhodou.
Mechanické opravy, opravy elektroinštalácie, montáže príslušenstva do vozidiel.

Mesačná mzda 1300- 2000 brutto (podľa odbornosti a kvalifikácie zamestnanca, predaných hodín a nadčasov) .
Základná mzda pri nástupe 1200 € + príplatky za predané hodiny a nadčasy.
Výpočet závisí od mesačne odpracovaných hodín a príplatkových činností.

Práca v špičkovo vybavenej dielni s veľmi dobrým kolektívom. Zamestnanec má všetky dostupné vybavenia a špeciálne náradie k dispozícii. Možnosť vzdelávania a odborného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, schopnosť učiť sa a držať krok s trendom. Zmysel pre zodpovednosť a kvalitne odvedenú prácu. Praktická skúsenosť s opravami nákladných vozidiel a autobusov veľmi vítaná. Praktická skúsenosť s vozidlami Iveco (aj Daily) takisto výhodou.

AUTORIZOVANÝ predaj a servis nákladných vozidiel DAF, TATRA a IVECO. V truck biznise sme už vyše 25 rokov. Moderné vybavenie a zručnosť zamestnancov zaručuje vysokú profesionalitu práce. Máme výborný a stabilný kolektív. Zamestnanci sú u nás na 1. mieste preto sa naša spoločnosť vyznačuje nízkou fluktuáciou. WWW.DAFDILAN.SK, WWW.IVECODILAN.SK

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3958374  Dátum zverejnenia: 21.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac