Administratívny pracovník/pracovníčka

D.I.C.- Data Information Center, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
950 EUR/mesiac950 EURO/brutto (30 hodín týždenne). Finančné ohodnotenie odpovedajúce zverenej zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- všeobecná kancelárska práca a zadávanie údajov
- 950 EURO/brutto (30 hodín týždenne).
- finančné ohodnotenie odpovedajúce zverenej zodpovednosti
- komplexné školenie
- nejedná sa o callcetrum alebo telefonický predaj

Hľadáme spolupracovníčku pre administratívnu prácu v Bratislave. Ponúkame férové mzdové ohodnotenie, komplexné zaškolenie a flexibilný pracovný čas.

Nejedná sa o callcetrum alebo telefonický predaj.
Životopisy prosíme zasielať na [email protected]

- allgemeine Büroarbeiten und Eingabe von Daten
- 950 EUR/brutto (30Stunden pro Woche).
- finanzielle Bewertung entsprechend der anvertrauten Verantwortung
- umfassende Einschulung
- kein Callcenter oder Telefonverkauf

Wir suchen Mitarbeiter für administrative Tätigkeiten in Bratislava. Wir bieten leistungsgerechte Bezahlung, umfassende Einschulung und flexible Arbeitszeit.

Kein Callcenter oder Telefonverkauf. Prämie für Deutschkenntnisse.
Bewerbungen mit Lebenslauf bitte an [email protected]

- flexibilný pracovný čas
- prémie podľa odvedenej práce
- širokú ponuku vzdelávania

- flexible Arbeitszeit
- leistungsbezogene Prämie

Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme im veľa pracovných, ale aj osobných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Reklamné a marketingové služby pre podnikateľov (B2B).
ID: 4540063  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac