Realitný maklér

D & E Immobilien, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned'
Ponúkaný plat (brutto)
3000- a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej dlhoročne zabehnutej realitnej kancelárie potrebujeme šikovných a cieľavedomých ľudí. Ak ešte nemáte skúsenosti s realitami- radi Vás zaučíme. Uprednostňujeme ľudí, ktorí sú komunikatívni, flexibilní a majú chuť pracovať. Ak sa chcete dozvedieť viac neváhajte nás kontaktovať a po dohode Vás pozveme na pohovor. Avšak chceme upozorniť, že požadovaná pozícia sa zakladá na spolupráci mandátnou zmluvou.

- odborné školenie
- flexibilná pracovná doba
- neobedzené finančné ohodnotenie
- množstvo nových kontaktov
- spolupráca s bankami

V prípade záujmu o danú pozíciu zasielajte Vaše životopisy na uvedenú adresu. Všetci uchádzači budú pozvaní na výberové konanie, o ktorom Vás budeme informovať. Ohľadne akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť za klientov a prebiehajúce obchody
- Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- Cieľavedomosť a ambicióznosť

Sme rakúska realitná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom nehnuteľností . V Rakúsku pôsobíme od roku 2009 a na Slovensku od roku 2014. Máme reklamy v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku, Česku a na Slovensku. Taktiež množstvo hotelov v ponuke a zahraničných klientov, ktorí s nami radi spolupracujú vd'aka našej profesionalite. Kanceláriu máme vo Viedni a čoskoro otvárame novú kanceláriu v Bratislave.

Adresa spoločnosti

D&E Immobilien
Mostová 2
81102 Bratislava

Kontakt

ID: 3229841   Dátum zverejnenia: 2.12.2017