Vodič kamiónu - pravidelná linka

D.C. Logistics s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič odchádza s kamiónom zo Spišskej Novej Vsi,
- nástup v sobotu v sklade v Spišskej Novej Vsi, ďalej len SNV - príchod v piatok do
SNV ,
- voľný víkend,
- nástup v pondelok v SNV - príchod v sobotu do SNV,
- voľno do nasledujúcej soboty,
- sobota nástup v SNV - príchod v piatok do SNV,
- voľný víkend aj pondelok,
- nástup v utorok v SNV - príchod v utorok do SNV nasledujúci týždeň,
- voľno do soboty,
- opäť to isté dookola,
- od 1600€ v čistom.

- vodič má svoje pridelené vozidlo, vodiči sa nestriedajú,
- jazda podľa predpisov nariadenia 561/2006,
- automatické platenie mýta,
- plne vybavený tankovacími kartami,
- možnosť záloh na cestu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Obchodná spoločnosť D.C. Logistics s.r.o. vznikla v roku 2009. Cieľom obchodnej spoločnosti je poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti špedície, vnútroštátnej a medzinárodnej dopravy, colnej deklarácie a skladovania. Ako spoľahlivý partner sa od svojho vzniku usilujeme o poskytovanie individuálneho prístupu k našim klientom, jednotlivým objednávkam a zamestnancom.
ID: 3370186  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 €