Obchodný reprezentant

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Prievozská 4C, 821 09 Bratislava, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Detva, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie poradenstva pri výbere poistenia ochrany práv na základe konzultácie a analýzy potrieb klienta.
• Poskytovanie servisu pre existujúcich aj potenciálnych klientov.
• Preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov.
• Práca s databázou, vyhľadávanie nových klientov.

Práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na Slovensku a v zahraničí
• Bezplatný systém vzdelávania, seminárov a odborných školení podporujúci kariérny rast.
• Firemný mobil a tablet s internetom.
•Možný fixný príjem 800 eur + motivačné provízie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špecialista podpory zákazníkov, Odborný poradca, Odborný predajca, Predavač, Poisťovací poradca, Realitný maklér, Obchodný zástupca, Vedúci obchodnej skupiny, Obchodný manažér, Leasingový poradca, Finančný agent, Finančný poradaca, Klientský pracovník

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie.
Budovanie dobrých vzťahov s klientmi, aby sa na nás mohli s dôverou obrátiť.
Bezúhonnosť, zmysel pre zodpovednosť.
základná počítačová gramotnosť, INTERNET.
Práca je vhodná aj pre absolventov, mamičky s deťmi i pre ľudí vo veku nad 45 rokov.
Prax v obchode výhodou.

D.A.S. je európskym expertom v poistení ochrany práv už viac ako 85 rokov. Symbolizuje službu a pomoc svojim klientom, aby sa neocitli bez právnej pomoci. Pôsobí v takmer 20 krajinách sveta. Na Slovensku pôsobí D.A.S. od r. 1997, a je jedinou špecializovanou poisťovňou právnej ochrany ponúkajúcou poistenie, ktoré pomáha ľuďom v súkromí aj v podnikaní. Pre našich pracovníkov vytvárame pozitívne a motivujúce pracovné prostredie. Od r. 2013 pôsobí D.A.S. na Slovensku ako pobočka poisťovne z iného členského štátu EÚ (Rakúsko).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3194862  Dátum zverejnenia: 17.4.2018