Reagujte bez životopisu

Finanční ředitel divize

CZECHOSLOVAK GROUP

Místo práce
Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Finanční ředitel divize bude mít na starosti řízení a kontrolu financí divize. Ve spolupráci s ředitelem divize se bude podílet na směrování celé divize. Bude metodicky vést finanční ředitele jednotlivých společností divize a prostřednictvím oddělení servisního centra CSG bude zodpovědný za implementaci a zajištění standardů finanční agendy CSG ve všech společnostech divize (účetnictví, IFRS, treasury, daně, reporting, controlling, dotace). Mimo finanční agendu bude odpovědný i za koordinaci specifických projektů.

Hlavní úkoly:

  • Dohled nad strategickými financemi jednotlivých společností patřících do divize,
  • úzká spolupráce s ředitelem divize,
  • úzká spolupráce s představenstvem společnosti a managementem jednotlivých společností zejména pak s jejich finančními řediteli,
  • nastavování KPI´s pro finanční ředitele jednotlivých společností,
  • pomoc společnostem divize s finančním managementem, byznys plány a reportingem,
  • komunikace s bankami a dalšími zdroji externího financování,
  • konsolidace divize dle IFRS standardů,
  • posuzování nových investičních příležitostí,
  • spolupráce a komunikace s auditory společnosti, s finančním úřadem, s bankami,
  • zodpovědnost za koordinaci, včasné zpracování, vyhodnocení finančních ukazatelů a jejich pravidelný reporting s komentáři a návrhy na opatření. Unifikace výstupů nad reporty, plány, koncepce controllingové činnosti a výstupu z ní.

Profile/požadavky na kandidáta

Hledáme seniorního kandidáta se zkušenostmi z holdingové či divizní struktury z pozice Finanční ředitel, který bude mít cit pro byznys, a který se na společnosti dokáže dívat optikou majitele.

Požadovaný profil:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru,
  • praxe na pozici Finančního ředitele výrobního závodu alespoň 5 let, zkušenosti z finančního řízení holdingové struktury výhodou,
  • znalost a zkušenosti se zajišťováním externího financování,
  • vynikající znalost účetní problematiky, znalost controllingových nástrojů, zkušenosti s řízením finančních toků společnosti,
  • znalost daňové problematiky,
  • zkušenost s vedením lidí,
  • silná ambiciózní a iniciativní osobnost, odolná vůči práci pod tlakem,
  • zkušenosti s prací v ERP, finančními SW, vynikající znalost Excelu,
  • angličtina na úrovni advanced,
  • analytické a koncepční myšlení, smysl pro detail a dotahování činností a projektů
  • ochota k častému cestování - společnosti divize se nacházejí v rámci celé Evropy.

Co nabízíme:

  • Jedinečnou příležitost uplatnění v silné, stabilní a neustále rostoucí skupině CZECHOSLOVAK GROUP,
  • příjemné pracovní prostředí s možností osobního a kariérního růstu,
  • podporu odbornosti skrze vzdělávání na míru,
  • finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy odpovídající klíčové manažerské pozici.

Pracoviště: Ostrava nebo Praha

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Didova Iva
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4804811  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc