Dentální hygienista/ka

Czech Dental Holding s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Czech Dental Holding hledá na kliniku DENTPRO Ostrava Dentální hygienistku

Kvalifikační předpoklady:

Studium DH ukončené titulem Dis. nebo Bc.

Praxe jako Dentální hygienista/tka nutná

Paro praxe výhodou

Jiné požadavky:

Nutná uživatelská znalost PC

znalost Xdent objednávacího softwaru výhodou,

požadujeme zájem o obor,

klidné a příjemné vystupování,

chuť vzdělávat se

znalost anglického či jiného jazyka výhodou

Co nabízíme:

práce v nových a moderně vybavených ordinacích

možnost kariérního postupu napříč celou skupinou

úzká spolupráce s předními českými stomatology a specialisty

široký pacientský kmen

příprava kalendáře a organizace denodenní agendy samozřejmostí

možnost práce na plný i zkrácený úvazek

nadstandardní finanční ohodnocení

podpora vzdělávání, příspěvek na školení a další výhody velké stabilní společnosti

zajímavá práce v přátelském kolektivu

Nástup možný 1.9.2020

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 3937862  Dátum zverejnenia: 15.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc