Programátor/nastavovač CNC

CZ - Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Duklianska 60, Nováky, Trenčiansky kraj, Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s CAD/CAM programami
Tvorba a editácia CNC programov na základe výkresovej dokumentácie
Zostavovanie nástrojových listov a definovanie rezných parametrov obrábania
Odlaďovanie programov, nastavovanie CNC strojov
Spolupráca s výrobou, kontrolou a nákupom
Optimalizácia aktuálnych procesov obrábania

Pružná pracovná doba
Služobný mobilný telefón, notebook
Príspevok na dopravu a rôzne kultúrne akcie
Stravovanie
Možnosť pracovného a odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, obrábanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť výkresovej dokumentácie a prehľad v strojárskej technológií
Orientácia v normách a technickej dokumentácii
Práca v CAD/CAM programoch (SolidWorks, SolidEdge výhodou)
Skúsenosti s programovaním a nastavovaním 3, 4 a 5-osových CNC strojov (riadiace systémy Fanuc, Sinumerik výhodou)
Povedomie ohľadne nástrojov, rezných parametrov a spôsobov merania
Prax v strojárenskom odvetví (obrábaní) výhodou
Spoľahlivosť, svedomitosť, starostlivosť, samostatnosť, aktívny prístup k práci a ochota učiť sa

CZ - Slovensko, s.r.o. je spoločnosť, ktorá vznikla v r. 2014 a etabluje sa na území Slovenskej Republiky. Spoločnosť sa venuje opracovaniu kovov v strojárenskom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CZ - Slovensko
Duklianska 60
97271 Nováky

Kontakt

ID: 2693617   Dátum zverejnenia: 1.12.2017