Medicínský reprezentant: Oftalmologie (Slovensko)

CZ Pharma s.r.o.

Místo práce
Kostelec nad Černými lesy, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání, vysokoškolské vzdělání přírodního směru výhodou,
  • vítáme praxi ve farmaceutické firmě, nejlépe v pozici medicínského reprezentanta se zaměřením na oftalmologii,
  • dobré komunikační a obchodní dovednosti, nekonfliktní vystupování,
  • schopnost prezentace produktů a dojednání obchodu,
  • ochota učit se novým věcem v systému kontinuálního firemního vzdělávání,
  • řidičský průkaz skupiny B: aktivní řidič,

Hlavní zodpovědnosti, náplň práce:

Na českém a slovenském trhu distribuujeme generická léčiva a zdravotnické prostředky pod vlastní obchodní značkou Olikla, další produkty v našem portfoliu dodáváme na trhy formou výhradního distribučního zastoupení. Zaměřujeme se na injekční a infuzní lékové formy aplikované především v nemocnicích a dále na oftalmologii, kde uvádíme na trh nejširší antiglaukomatické portólio pod jedním brandem. Práce medicínského reprezentanta pro obor oftalmologie bude vyžadovat:

  • pravidelné návštěvy očních lékařů ve svěřeném regionu
  • pravidelné návštěvy především nemocničních a větších poliklinických lékáren, komunikace s managementem nemocnic odpovědným za preskripci, resp. tvorbu pozitivních listů, návštěvy u opinion-leaderů a primářů očních nemocničních oddělení,
  • pravidelné návštěvy glaukomových center a významných očních ambulancí,
  • převzetí existující vybudované klientely a postupné proaktivní budouvání další sítě preskriptorů,
  • zpracování závazných objednávek našich léčiv ve spolupráci se spádovou lékárnou, poskytování bonůsů a slev v rámci povolených hranic,
  • spolupráci s naším Tender Managerem při podávání nabídek do výběrových řízení,

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení, benefity (viz. níže), vypracovaný měsíční bonusový systém,
  • práci v přátelském a příjemném kolektivu duševně mladých lidí,
  • možnost dalšího vzdělání ve vybraných odborných kurzech,
  • 5 týdnů dovolené

Informace o pozici:

  • místo pracoviště: 1x měsíčně porada ve firmě: Kostelec nad Černými lesy, Středočeský kraj, jinak po úplném zapracování práce v tomto regionu: ŽILINSKÝ + BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ (střední Slovensko) nebo NITRIANSKÝ + TRENČIANSKÝ + TRNAVSKÝ KRAJ + BRATISLAVA (západní Slovensko)
  • typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek 1.00, ranní směna (7:30)8:00-16:00(16:30), respektive dle dohody, pracovní dobu si určuje reprezentant časem dojednaných obchodních schůzek,
  • nepředpokládá se nutnost přesčasové práce či práce o víkendech,
  • typ smluvního vztahu: hlavní pracovní smlouva,
  • délka pracovního vztahu: na dobu neurčitou, zkušební lhůta 3 měsíce,
  • mzdové ohodnocení: 40-45.000,-Kč hrubého + obratové bonusy,
  • benefity: mobilní telefon a notebook Apple, firemní vůz i pro soukromé využití, 5 týdnů dovolené, stabilita pozice, slušné zacházení v prostředí rodinné firmy.

Zadavatel:

majitel (jednatel): PharmDr. MUDr. Jan ŠIMON, farmaceut, v oboru působící od 1997

druhý jednatel: PharmDr. Eva ŠIMONOVÁ, farmaceutka, v oboru působící od 1997

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadovaná kritéria, pošlete, prosím, Váš strukturovaný životopis na naši e-mailovou adresu.

Předem děkujeme za čas, který věnujete čtení této nabídky místa, včetně další případné reakce.

S pozdravem budoucímu členu týmu.

PharmDr. MUDr. Jan ŠIMON

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4198026  Dátum zverejnenia: 7.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc