Administratívny pracovník v zdravotníctve

CYTOPATHOS spol. s r.o.

Miesto práce
Kutuzovova 23, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/podľa dohody
1 300 - 1 500 EUR/mesiac(Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zvoz biologického materiálu v rámci Slovenska
• Zabezpečovanie administrovaných výkonov v rámci interného informačného systému
• Administratívne spracovanie medicínskych vyšetrení
• Kontrola kompletnosti výsledkov pripravených na expedíciu
• Zabezpečovanie stanoveného procesu komunikácie s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti
• Práca v Call centre (vybavovanie požiadaviek klientov)
• Zabezpečenie prevádzky pošty

• príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec Zákonníka práce
• Multisport karta
• mobilný telefón aj na súkromné účely
• auto aj na súkromné účely
• rekreačné poukazy na dovolenku na Slovensku
• stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení
• príjemné pracovné prostredie a kolektív
• zaujímavá a perspektívna práca
• motivujúce finančné ohodnotenie a benefity
• stabilita, perspektíva

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva v zdravotníctve

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva, zdravotníctvo

Počet rokov praxe

3

• práca s počítačom (aktívna práca s MS Word)
• strojopis výhodou
• aktívny vodič
• komunikačné schopnosti
• spoľahlivosť, dôslednosť
• samostatnosť, zodpovedný prístup
• schopnosť a ochota prijímať nové poznatky
• schopnosť spolupracovať

Cytopathos spol. s r.o. je neštátne diagnostické bioptické, cytologické a skríningové medicínske laboratórium. Je zároveň jedným z najväčších skríningových pracovísk v oblasti cytologického skríningu. Cytopathos spol. s r.o. poskytuje služby pre ambulantných i nemocničných klientov z celého Slovenska v odboroch chirurgia, dermatológia, gastroenterológia, ORL, gynekológia a iné. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk biopsie, cytológie, imunohistochémie a genetiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Adamčíková
Tel.: +421917625048
E-mail: poslať životopis
ID: 4822317  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac