Reagujte bez životopisu

Zdravotnícky laborant

CYTOPATHOS spol. s r.o.

Miesto práce
Kutuzovova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 100 EUR/mesiacPriemerná mzda 2 100 EUR + výkonnostná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príjem, evidencia a spracovanie bioptického materiálu
  • Obsluha laboratórnej techniky a zabezpečenie pravidelnej údržby
  • Príprava roztokov potrebná pre laboratórnu činnosť
  • Farbenie preparátov
  • Práca s medicínskym informačným systémom
  • Zúčastňovanie sa odborných aktivít v rámci ďalšieho vzdelávania

  • príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec Zákonníka práce
  • Multisport karta
  • možnosť parkovania na firemnom parkovisku zdarma
  • odmeny pri pracovných jubileách
  • rekreačné poukazy na dovolenku na Slovensku
  • stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení
  • príjemné pracovné prostredie a kolektív
  • zaujímavá a perspektívna práca
  • motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade záujmu o vyššie uvedenú pozíciu nám mailom pošlite životopis. Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní a informovaní o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícky laborant, Zdravotnícky diagnostik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikačné schopnosti
  • spoľahlivosť, dôslednosť
  • samostatnosť, zodpovedný prístup
  • schopnosť a ochota prijímať nové poznatky
  • schopnosť spolupracovať

Cytopathos spol. s r.o. je neštátne diagnostické bioptické, cytologické a skríningové medicínske laboratórium. Je zároveň jedným z najväčších skríningových pracovísk v oblasti cytologického skríningu. Cytopathos spol. s r.o. poskytuje služby pre ambulantných i nemocničných klientov z celého Slovenska v odboroch chirurgia, dermatológia, gastroenterológia, ORL, gynekológia a iné. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk biopsie, cytológie, imunohistochémie a genetiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3870426  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac