Programátor hier a aplikácií, Michalovce

Digital soft

Miesto práce
Továrnska 2, 07101, Michalovce, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Plat závisí od skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: MICHALOVCE, neponúkame možnosť práce na diaľku

Vytváranie hier a aplikácií - práca s najmodernejšími technológiami pre najnovšie herné konzoly ako PS4, Nintendo Switch, pre zariadenia Vituálnej Reality - Oculus Rift, Playstation VR atd.

- perspektívna práca v stabilnej firme
- vysoké odmeny za úspešne vydané projekty
- práca v mladom kolektíve v moderných priestoroch o rozlohe 700m2
- tvorba projektov pre spoločnosti Nintendo, Sony, Apple, Google atd.
- návštevy herných výstav v zahraničí
- spoločné team-building akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

C# - Základy
C++ - Základy
PHP - Základy
Java - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracujeme pre spoločnosť v USA, ktorá je lídrom v oblasti softvéru pre podnikové riadenie a informačný systém pre malé, stredné a veľké spoločnosti a prináša riešenia pre pripojenie k inteligentnému podnikaniu už 30 rokov. Zriadzujeme pobočku v Michalovciach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2030470  Dátum zverejnenia: 10.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat závisí od skúseností a praxe